ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גולשים בזבל  
 
 לפחות הזבל הווירוטואלי לא מסריח   
 
עמיחי יעקבי

עמיחי יעקבי מציע איך להילחם בשביתת הזבל, וגורר לדיון אפילו את ג'ניפר לופז שתעזור לו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זיהום סביבתי בפעולה
 זיהום סביבתי בפעולה   
את הטור הזה אני כותב לצלילי הקולות הנעימים ביותר ששמעתי בזמן האחרון – הטירטורים המתוקים והמענגים של משאית הזבל מתחת לחלון שלי. כן, סוף סוף החליטו החברים הנחמדים ממחלקת התברואה של העירייה לבוא לבקר גם אותי.

בתור אחד שרגיל לרוקן את סל המיחזור שלו פעם בדקה בקליק ימני, כל ערימת האשפה שהלכה וגדלה מסביב לפח הזבל מחוץ לבית שלי היתה דבר די מתסכל, אם להודות על האמת.

כמה אפשר לסבול את זה שכל ירידה לזבל צריכה להיות מהונדסת כמו פרוייקט של נאסא? מאיפה אני אמור לדעת איך בדיוק להניח את הקרטון, לצד השקית המטפטפת, מעל שאריות האוכל, בין הכורסאות השבורות, ככה ששום דבר לא יזוז חלילה ויתפזר עלי?

אני, שבקושי מבין מה זה טמפון ולמה משתמשים בו, שמכיר בחורות ערומות רק מהמוניטור, צריך פתאום לשלוח יד זהירה בין כל השאריות ההיגיניות המגעילות של השכנות שלי, ועוד להיזהר שאיזה גביע מעדן חלב דביק או פחית שתייה נוטפת לא יגעו בי תוך כדי - כל שיעורי החינוך המיני עם החצוצרות והשחלות פתאום חזרו אלי בלי להזהיר.

ובואו בכלל לא נתחיל לדבר על הטינופת וענן הצחנה שבתור גולש, היו מבריחים אותי תוך שניות מכל אתר, אבל הפעם זה מסביב לעמוד הבית שלי, ואין שום אפשרות להקליק החוצה.


מיליון דיסקים

בכלל תכננתי להקדיש את הטור הזה לנקמה בעובדי הזבל. רציתי לספר לכם על שני חבר'ה מאמריקה: ג'ון ליברמן וג'ים מקאנה שנשבר להם משיטת השיווק האגרסיבית של ספקית האינטרנט הענקית AOL.

ב-AOL מאמינים בחלוקה מטורפת של דיסקים עם חבילת התחברות וכמה שעות גלישה חינם. אתה קונה המבורגר - קיבלת דיסק, הולך למשחק פוטבול – מחכה לך על המושב דיסק, בחנות הבגדים יחד עם כל רכישה – אתה מקבל דיסק, והדיילת במטוס מחלקת לך חטיף ו… נכון, דיסק של AOL.
 
פועלת קשת יום
 פועלת קשת יום   
ענקית האינטרנט מסרבת למסור נתונים מדוייקים, אך הערכות מבוססות מדברות על כ-300 מיליון דיסקים שחולקו בחמש השנים האחרונות. כמובן שרוב התקליטורים האלה מושלכים מיד לאשפה והופכים לזבל מיותר וקשה למיחזור (מחקרים מורים כי לדיסק לוקח 450 שנה כדי להתפרק).

ג'ון וג'ים, החליטו להילחם בשם חובבי איכות הסביבה והשקיעו 500 דולר מכספם, כדי לפתח ולרשום את האתר NoMoreAOLCDs.com בו הם מזמינים את הגולשים לשלוח אליהם את הדיסקים המיותרים שקיבלו במתנה. הם מתכננים לאסוף מיליון תקליטורים ולשלוח אותם ל-AOL עם המסר "מה תגידו אם נעשה לכם את מה שאתם עושים לנו?"

הם כבר קיבלו כ- 80,000 דיסקים וסניפים נוספים של האתר שלהם צצו באנגליה, צרפת, גרמניה ואוסטרליה (היי, כבר אספו שם 37 דיסקים). אולי הם לא יצליחו לגרום ל-AOL להפסיק להפציץ את פחי האשפה בתקליטורים מיותרים, אבל ג'ון וג'ים בהחלט עושים רעש מספיק גדול כדי לגרום לענקית האינטרנט להתגרד בעצבנות.

אז חשבתי להציע לנו לעשות את אותו דבר – שכל אחד מאיתנו ישלח חבילת זבל קטנה ומייצגת ליו"ר הסניף המקומי של ההסתדרות החדשה באזור המגורים שלו, ושנראה כמה נעימה להם השביתה כשחבילות זבל דביקות ומצחינות מגיעות אליהם באופן אישי יום אחרי יום (את הטור הזה קוראים יחד איתכם עוד כמה אלפי גולשים, ככה שיכולנו ממש להתחיל פה מרד זבל קטן משלנו).

אבל הנה, לפני שהספקתי להעלות את הרעיון המוצלח הזה הסתיימה לה לכמה ימים השביתה (עדיין לא ברור אם באופן סופי, אבל במקרה הרע אתם כבר יודעים מה לעשות), ועובדי התברואה גוררים ממש עכשיו פחים בקולי קולות מתחת לחלון שלי ומפריעים לי לכתוב בשקט. אוף.
 

העבודה הכי קשה בעולם

 
ועוד דבר משעשע אחרון לסיום – אם עובדי הזבל חושבים שהעבודה שלהם היא הקשה בעולם, כדאי שיגלשו שנייה לכאן. בזמן צילומי הקליפ האחרון של ג'ניפר לופז נחשף כי היא מעסיקה שני אנשים בתפקידים באמת מעוררי רחמים: אחד מהם (הצילום האחרון) תפקידו להזליף מים לגרונה של הכוכבת ולהשקות אותה בקש בהפסקות הצילומים כדי שהאיפור שלה לא יהרס, והשני (צילום לפני אחרון), שהוא ללא ספק האיש האומלל ביותר בעולם עם העבודה המתסכלת ביותר על פני כדור הארץ – תפקידו לאפר את פיטמותיה של הכוכבת ולדאוג שהן יראו במיטבן - זקורות וגאות בעת הצילומים.

ואתם בוכים?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by