ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אופיס 11 בדרך 
 
 תמיכה בקבוצות עבודה וב-XML: אופיס 11 בדרך   
 
מערכת חיים ברשת

אפשרות לעבודה משותפת של מספר משתמשים על אותו המסמך ותמיכה משופרת ב-XML. אופיס 11 יוצאת לדרכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט החלה השבוע בבדיקות ראשוניות לגרסת בטא של חבילת האופיס הבאה מתוצרתה, כך מדווח PCWorld. חבילת התוכנות המשרדיות האמורה, צפויה להגיע אל המדפים אי שם באמצע שנת 2003, אף כי כנהוג אצל מיקרוסופט, יידחה כפי הנראה התאריך המיועד ואף שם הקוד הזמני של החבילה, אופיס 11, ישתנה אף הוא והיא תושק תחת שם מותג אחר.

אז מה צפוי לנו בחבילת התוכנות המשרדיות הבאה?

הבשורה הראשונה, היא שמדובר על שיפור אך לא על שינוי דרמטי מחבילת התוכנות המשרדיות הקיימת, כך שלא נצטרך להיכנס מחדש לבית הספר, על מנת ללמוד להפעילן. היות וכך תוכנות וורד, אקסל ופאואר פוינט ימשיכו להתנהג בצורה המזכירה למדי את זו הקיימת כיום וזה חשוב ביותר.

למרות האמור לעיל, יוכנסו לערכה מספר שיפורים/שינויים ובראשם יישום הנקרא SharePoint המאפשר לקבוצות של משתמשים לעבוד, בו זמנית, על אותו מסמך, ללא הצורך המעיק לשלוח זה לזה את המסמך לעדכון בכל אימת ששונה בו פרט זה או אחר. יישום זה ייקל על האנשים העובדים יחדיו על אותו מסמך, שיפור אותו צפויים להעריך משתמשים רבים. יישום חשוב נוסף, היא התמיכה ביכולות ה-XML שתיכלל כחלק מוורד, אקסל ואקסס. היות וכך ניתן יהיה להמיר מידע ממסכמים בכתובים בשפה זאת למסמכי אופיס, ללא איבוד מידע חשוב. בצורה דומה ניתן יהיה לעדכן מסמכים הכתובים ב-XML כך שכל עדכון יועבר באופן אוטומטי ליישומים נוספים.

מידע נוסף יינתן בהמשך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by