ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסלולרי שהציל את החתונה 
 
 הכלה והחתן הסלולרים (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

כלה במחוז וויילס בריטניה נאלצה לצעוד במעבר המרכזי בכנסיה לצלילי מארש החתונה מהסלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתברר כי המנגינות המעצבנות שהחליפו את צלצולי הטלפונים הסלולרים בשנים האחרונות, יכולות גם להביא תועלת. אתר Ananova מדווח כי לאחרונה נערכה בכנסיה במחוז וויילס בבריטניה חתונה, לצלילי מארש החתונה, שבקעו מ....טלפון נייד.

הכל החל בכך שהאורגניסט איחר לחתונתם של טרייסי מאקסוורת'י ואיאן דיוויס. לאחר שהטקס התעכב נזכר פתאום חברו הטוב ביותר של החתן, דארן מד, שהמנגינה מצוייה בטלפון הנייד שלו, ומיד החל לנגנה.

עשר דקות אחר כך, שהאורגניסט עדיין לא הגיע, ביקש הכומר ממר מד להשמיע שוב את השיר "הנה באה הכלה", למיקרופון של הכנסיה, על מנת שטקס החתונה יוכל להתחיל בצעדת הכלה במעבר המרכזי של הכנסיה.

"ידעתי שיש לי את השיר בטלפון שלי, אז השמעתי אותה, וכולם פשוט התגלגלו מצחוק", סיפר דארן מד ואמר: "בערך עשר דקות אחר כך כשהאורגניסט לא הגיע הכומר ביקש ממני להשמיע את המנגינה שוב. אז הלכתי לשורה הראשונה והוא הביא לי מיקרופון". "זה בטח מארש החתונה המהיר ביותר ששמעתם אי פעם", הוא הוסיף בחיוך.

ג'וייס אמא של הכלה סיפרה כי בתה טרייסי (30) לא פחדה מהליווי הייחודי. "בעלי אמר שהיה לי חיוך מאוזן לאוזן", אמרה האם.

אז מה באמת קרה לאורגניסט אתם שואלים? הוא פשוט חשב שהחתונה היא בשעה ארבע אחר הצהרים ולא שלוש, וכשהגיע שעה מאוחר יותר- הזוג כבר יצא לירח הדבש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by