ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ההיסטוריה של הסקס 

ההיסטוריה של הסקס

 
 
הילה בקמן

המעבר לתפיסת סקס פתוחה, מגזין "פלייבוי", הגלולה נגד הריון - כל האירועים החשובים בהתפתחות עולם הסקס, וגם: המון עובדות על חתולים, אתר שמוקדש לחקר תופעת "האצבע המשולשת", מאגר פסקולי סרטים ענק והאוסף השלם של אמונות ילדות, אליו אתם מוזמנים לתרום משלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cat Trivia

 
מה יש בחתולים שהם מהלכים עלינו, בני האדם, קסם בלתי מוסבר? האם זה ההילוך האלגנטי? או שמא זה הגרגור הנפלא ששולח לתוך מוחנו גלי אלפא המבצעים בו מניפולציות היפנוטיות ששובות אותנו והופכות אותנו לעבדיהם הנאמנים לנצח? כך או אחרת, הקסם החתולי הפיל ברשתו מאמינים של יותר מדת אחת, החל במצרים העתיקה וכלה במיתולוגיות הסקנדינבית והקלטית. צדה השני של יראת הכבוד הוא שיוכם למאגיה שחורה ומזל רע. באתר זה תוכלו למצוא הכל על תפקידם הראשי בפולקלור של תרבויות שונות, המון עובדות על חתולים, הומור חתולי, הכולל מבחן שבעזרתו תוכלו לברר מי מכם הוא בעל הבית האמיתי, עשרת הדיברות החתוליות, ציטוטים על חתולים ומילון של מושגים תקינים פוליטית לבעלי חתולים מתרפסים.
 

I Used to Believe

 
התמימות והדמיון הם הנכסים המקסימים ביותר של הילדות. למרבה הצער, אלה מתאיידים עם השנים ככל שממשיכים להתחכך בחיים, ותוך כדי כך למדים דבר או שניים על רזיהם הציוריים פחות. אתר זה מבקש לתפוס את הרגע שבו הופכת האמונה הילדותית בדבר מה למגוחכת. אסופת הסיפורים שחולקים האנשים על הרעיונות שהאמינו בלב שלם באמיתותם כילדים, מעוררת תגובה משועשעת מעורבת בגעגוע לאותם מחוזות אבודים. זוכרים? אז, כשיכולנו לחבור לחברים דימיוניים ולהאמין במופלא, כמו שבעבר העולם היה צבוע בשחור ולבן, שאצבע המחטטת באף תהפוך לירוקה, ושאם בולעים גרעיני אבטיח, בסוף הוא יצמח בתוך הבטן. מי שרוצה לשתף את הגולשים בסיפור ילדות משלו, מוזמן להוסיף.
 

The Finger

 
עם כניסתכם לאתר, מחווה כלפיכם יד וירטואלית את תנועת האצבע המשולשת המגונה. אין בכך כדי לרמז שאתם לא רצויים, אלא כדי להזמין אתכם לחגוג את הוולגאריות המגולמת בג'סטה הפאלית השכיחה שמפנה ללא מילים ובפשטות את הכעס כלפי מי שמעורר בכם אותו. כאן תוכלו להתחקות אחר מקורה ביוון העתיקה, ללמוד איך עושים את זה כמו שצריך ועל הדרכים השונות שבהן אומרים ללא מילים 'לך תזדיין' ברחבי הגלובוס, לקרוא על הסכנות המאיימות לפגוע באצבע האמצעית, אצבע משולשת בקולנוע ובחדשות וחידון שמאבחן, על פי הרגלי הנפת האצבע, אם אתם רכרוכיים או מטורפים.
 
 

Score Baby

 
צפייה ביצירה קולנועית טובה היא חוויה שבמהלכה נשאבים לתוך נבכיו של עולם באמצעות סיפור הפורט על מיתרי הרגש ומראות וצלילים לופתים. לעיונכם מוצגות ביקורות על פסקולי מופת לסרטים משנות ה-60 וה-70 ועל פסקולים עכשוויים שבולטים על רקע ים פסקולי אינסטנט המורכבים מגיבוב אקלקטי של שירים מוכרים, ראיונות עם יוצריהם, וגם אפשרות להוריד קבצי MP3 מתוך הפסקולים המשובחים.
 

Sex in Our Century

 
ערוץ החינוך האמריקני TLC מציג סקירה היסטורית של תפיסת המיניות במאה ה-20 בארה"ב והשינויים שחלו בתפיסה זו במרוצת השנים. ציר הזמן של האבולוציה המינית מציג את האירועים החשובים שהשפיעו על תפיסת המיניות - החל ב- 1948, השנה בה הושלם דוח קינסי על מיניות הגבר שציין את המעבר מתפיסה ויקטוראינית לתפיסה פתוחה יותר של סקס, דרך 1953, בה יו הפנר את מגזין הפלייבוי הראשון, הופעתן של הגלולה למניעת היריון ב-1960 ושל חצאית המיני ב-1966 ועד לתפוצה הרחבה של הפורנוגרפיה והמיניות בשנות ה- 90 באינטרנט. אפשר גם לקרוא ראיון עם יו הפנר ולהאזין לו, לבחון עד כמה אתם חסודים, לצפות בקטעי וידאו של מדריכים משנות ה- 50, המספקים הצצה משעשעת על מערכת הערכים המיניים המקובלת בזמנו, ולקרוא על חוויות החינוך המיני המצחיקות שידעו בעברם הגולשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by