ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל למכונת תפירה  
 
 לתפור בעזרת חלונות (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

חברה שוויצרית פיתחה את מכונת התפירה הראשונה, שמבוססת על מערכת ההפעלה של חלונות למחשבי כף יד, ומאפשרת להוריד תבניות תפירה מהרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ברינה השוויצרית השיקה את מכונת מכונת התפירה הראשונה בעולם, אשר מופעלת על ידי מערכת ההפעלה חלונות CE, כך מדווח אתר Stuff הניו-זילנדי.

המשתמשים במכונת התפירה Artista 200E, יוכלו להוריד מאתר מיוחד ברשת תבניות תפירה וטיפים לתפירה טובה יותר. בדיוק כמו במחשב כף יד שמבוסס על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט ניתן לנהל את המכונה במערכת גרפית עם אייקונים ידידותיים, וחיוויים קוליים הניתנים לתכנות. התופרים יכולים לשמור או למחוק קבצים, ולצפות במדריכים שונים.

דוברת של צוות הפרוייקט מניו-זילנד מסרה כי מדובר במוצר ראשון מתוך דור חדש של מחשבים תופרים, שמשתמשת באותה הטכנולוגיה של מחשבי כף יד.

מדובר בחלק ממאמץ של חברות שונות בעולם לפתח מחשבים אישיים שיחליפו מכשירים חשמליים שונים. ישנן חברות שבוחרות להטמיע את מערכת ההפעלה למחשבי כף יד שצורכת פחות משאבים, מאשר אחותה הגדולה שמותקנת במחשבים אישיים. אחת מהדוגמאות לכך היא פיתוח משאבת דלק שמבוססת על מערכת ההפעלה של חלונות למחשבי כף יד. עם זאת, חברות רבות כמו סוני ו-HP בחרו לפתח קו של מוצרי כלאיים המבוססים על מחשבים אישיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by