ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד שלוש פרצות אבטחה מבית מיקרוסופט 
 
 וורד 97 מאפשר להאקרים לצפות בקבצים שלכם   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט הודיעה על באגים שמאפשרים להאקר למחוק קבצים באמצעות העזרה של חלונות XP, או לקרוא קבצים במחשב בעזרת וורד או אקסל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט הודיעה לקראת סוף השבוע על שלוש פרצות אבטחה נוספות: בחלונות XP, בתוכנות האופיס וורד ואקסל וכן בשרת ה-SQL שלה.

הבאג החמור ביותר לטענת החברה הנו בשרת ה-SQL של החברה בגרסאות 2000 ו-7. הוא מאפשר למשתמשים בעלי הרשאות נמוכות להריץ, למחוק או לעדכן משימות שונות שרצות על שרתים ברשת. מיקרוסופט פרסמה עדכוני תוכנה לגרסה 2000 ולגרסה 7.

הפרצה השנייה משפיעה על תוכנת עיבוד התמלילים וורד בגרסאות 97, 2000 ו-2002, וכן על הגיליון האלקטרוני אקסל 2002. היא מאפשרת להאקרים להשתמש בשדות מסויימים שנשמרים בתוך הקבצים של התוכנות הללו, על מנת לצפות בתוכנו של קובץ אחר במחשב של המשתמש. ניתן למצוא תיקוני תוכנה של הבעיה עבור: וורד 97, וורד 2000, וורד 2002 ו-אקסל 2002.

באג האבטחה האחרון, שהוגדר על ידי מיקרוסופט כבינוני, מאפשר להאקרים למחוק קבצים על מחשב שמריץ את מערכת ההפעלה חלונות XP. מקור הבעיה הוא בקובץ שהוא חלק ממערכת התמיכה והעזרה שלחלונות XP. קובץ זה, שאמור להיות בשימוש אך ורק על ידי המערכת, פתוח לשימוש עבור כל גולש ברשת. גולשים שהתקינו את חבילת העדכון הראשונה (SP1) של מערכת ההפעלה כבר מחוסנים מפני הבעייה.

יש לציין כי בשבוע האחרון נחשפו עוד שתי פרצות אבטחה, אחת בתוכנת הדואר הפופולארית Outlook Express והשנייה בדפדפן Internet Explorer.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by