ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקייטבורד לכל רובו-כלב 
 
 מחליק להנאתו: Aibo   
 
מערכת חיים ברשת

סקייטבורד מיוחד ייאפשר לכלב-רובוט מסוג אייבו להחליק להנאתו בחדר. פריט חובה לכל רובוט אמריקאי!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורה לבעלי רובוטי הכלב אייבו: כבר בחודש נובמבר תוכלו לצייד את כלבכם המיכני בפריט החובה החדש, סקייטבורד, כך מדווח אתר NBCNews. הבשורה החדשה המעט תמוהה יוצאת מכיוונה של סוני, יצרנית הכלב-רובוט אייבו (Aibo). המדובר בסקייטבורד מיוחד שנמכר תחת השם Speed Board. המוצר החדש מיועד להוסיף לכלב-רובוט יכולות חדשות ולאפשר לו להחליק להנאתו, או להנאתם של מפעיליו, ברחבי החדר.

כזכור, רובוט האיבו הוכרז כבר לפני כשלוש שנים והפך מאז לסיפור הצלחה. אנשים רבים וביניהם חובבי כלבים, חובבי רובוטים או שניהם רכשו לעצמם את כלב הרובוט המשוכלל, שתודות ליכולות המחשב המוטמעות בו מסוגל ללמוד לבצע פעולות חדשות ואף להפגין רגשות (אם כי מעט מלאכותיים). עד כה נוספו לכלב-רובוט יכולות משופרות וביניהם האפשרות לזהות את קולו, את שמו ואף את פניו של בעליו, בדומה לכלב אמיתי של ממש. הוא אף צוייד במספר צעצועים כגון כדור צבעוני בו הוא יכול לשחק, לבד או בשיתוף עם רובוט אחר. כעת כאמור יצויד הכלב בסקייטבורד, כך שיוכל לגלוש לעבר בעליו בזמן שזה נכנס לחדר.

מחירו של ה-SpeedBoard עומד על 249 דולר והוא יגיע אל המדפים כבר בעוד שבועיים, בדיוק בזמן לקראת מכירות סוף השנה בארצות הברית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by