ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך אפשר לשחק עם טלפון סלולרי מחורבן 
 
 דרך נוספת לפתור את בעיית הטלפונים הסלולריים המקולקלים?   
 
מערכת חיים ברשת

התקלות בטלפונים הסלולריים פוגעות בחובבי המשחקים, טוענת תעשיית המשחקים ומבקשת מיצרניות הטלפונים הסלולריים להוציא לשוק מוצרים אמינים יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השימוש בטלפונים סלולריים פוגע בבריאותם (הנפשית) של השחקנים. הסיבה: תקלות חוזרות ונשנות הפוגעות בהנאה מהמשחק. טענה מקורית זאת הושמעה השבוע על ידי ג'והן סמדלי, מנהל חטיבת המשחקים האלחוטיים בסוני, כך דווח ב-Cnet. לטענתו של סמדלי, יצרניות הטלפונים הסלולריים מיהרו לשווק את מרכולתם, לפני שתיקנו את כל התקלות. הנפגעים העיקריים הם, כרגיל, הצרכנים שאינם מסוגלים להנות כראוי מהמשחק, אך גם התעשייה עצמה נפגעת, היות והביקוש למשחקים עבור הטלפונים הסלולריים יורד. תעשייה זאת אגב, צפויה להגיע למחזור של כ-8 מיליארד דולר בשנת 2007, טוען סמדלי. כמובן, אם יצרניות הטלפונים הסלולריים לא יתקנו את התקלות, לא נממש תחזית אופטימית זאת.

יצויין כי יצרניות הטלפונים הסלולריים, סבורות כי משחקי מחשב לפלטפורמה זאת חשובים ביותר ומסיבה זאת מצויידים הטלפונים החדשים בישומי משחק מתקדמים. עם זאת, כפי שמתאר סמדלי, ישנן תקלות רבות הפוגעות בחדוות המשחק וגורמות למשתמשים רבים עגמת נפש. סמדלי לכן מציע ליצרניות הטלפונים הסלולריים שלא למהר ולהשיק דגמים חדשים, טרם נבדקו ותוקנו כל התקלות. "בואו נשאיר אותם (את הטלפונים) במעבדות מעט יותר" מסכם סמדלי ואומר כי כך יישארו הטלפונים בידייהם של הצרכנים מעט יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by