ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הורדת מוסיקה בתשלום- הדור הבא? 
 
 האלטרנטיבה החוקית מתחילה להתגבש (אתר Pressplay)   
 
מערכת חיים ברשת

חברות MusicNet ו-Pressplay המוכרות מנויים להורדת מוסיקה מהרשת באופן חוקי, קרובות לחתימת הסכמים עם חמש חברות התקליטים המובילות בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות MusicNet ו-Pressplay, המאפשרות הורדת קבצי מוסיקה בתשלום, מתקרבות לחתימת הסכמים עם חמש חברות התקליטים המובילות בעולם, כך מדווח אתר CNET.

חברת Pressplay הכריזה השבוע כי חתמה על הסכם עם BMG מקבוצת ברטלסמן וכי היא קרובה לחתימת הסכם עם קבוצת המוסיקה בטיים-וורנר. החברה, שנתמכת על ידי ויונדי יוניברסל וסוני, כבר חתמה בעבר על הסכם עם חברת EMI.

בינתיים מקורות בחברת MusicNet מסרו כי החברה קרובה להשגת הסכם עם חברת סוני. שירות הורדת הקבצים של החברה נתמך על ידי החברות טיים-וורנר, EMI וברטלסמן.

בעבר, המשתמשים בשירותי ההורדה בתשלום של החברות, יכלו למצוא שירים רק של חברות תקליטים מסויימות. עובדה זו, שאינה נחשבת רלוונטית עבור חובבי המוסיקה, עמדה בעוכריהן של החברות. זאת, בעיקר לנוכח קיומן של תוכנות להורדת קבצי מוסיקה של כל חברות התקליטים באופן בלתי חוקי.

אעפ"י שמדובר בצעדים ממשיים לכיוון רשתות אמינות יותר להורדת מוסיקה באופן חוקי, ישנן עוד בעיות רבות לפתור בדרך להצבת אלטרנטיבה לקאזה ולרשת גנוטלה. ההסכמים שנחתמו עדיין לא פותחים להורדה את כל השירים שחברות התקליטים יכולות להציע. זאת, בשל העובדה שלהקות כמו הביטלס והרולינג סטונס מתנגדות לכך.

בנוסף המנויים להורדת שירים, ששתי החברות מוכרות כיום, מגבילים את השימושים האפשריים בקבצים. החברות מקוות להתיר חלק מהמגבלות על מנת להתחרות בשירותי החלפת הקבצים הפיראטיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by