ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
גאדג`ט 
בוגדים? בואו ללמוד טריקים 

בוגדים? בואו ללמוד טריקים

 
גאדג`ט |
 
אופיר הכטר ורוני שני

לרגל חג הרומנטיקה המזוייפת והזוגיות ההוליוודית, החלטנו להביא לכם כמה עצות שיעזרו לכם לצלוח את השיגרה האמיתית של היומיום ולתחמן את בן או בת הזוג שלכם כמו שרק בעידן הדיגיטלי אפשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לרגל חג הרומנטיקה המזוייפת והזוגיות הייצוגית שאין מאחוריה דבר - הנה כמה עצות וטיפים חשובים, שיסייעו לכם לצלוח את השיגרה האמיתית של חיי היומיום האפורים, ולתחמן את בן או בת הזוג שלכם כמו שרק בעידן הדיגיטלי אפשר. הכינו את הטלפונים:

1. לא משאירים עקבות - המאהבת שלחה לך SMS להודות על ערב נפלא? שלחת הודעה לחבר, כדי להשוויץ ברומן עם המזכירה החדשה? אולי בכלל קיבלת MMS מהמאהבת עם תמונת עירום שלה? אם ענית כן על אחת או יותר מהתשובות הללו – זה הזמן להפעיל שיקול דעת ולמחוק את כל הראיות. אחרי שמחקת את כל ההודעות שנקראו, אל תשכח לעבור בתיקיית ההודעות היוצאות ולרוקן גם אותה, וכנ"ל את רישומי השיחות. העלם את כל השיחות הנכנסות / יוצאות / לא נענו ממספרים חשודים, במיוחד בשעות חשודות. על פי מחקרים שנעשו בעולם, רוב בני הזוג הבוגדניים נתפסו לאחר שזוגתם שיחקה במכשיר הסלולרי שלהם ומצאה הודעות SMS או רישומי שיחות אל המאהבת.
 
 
2. הסדרת הקשר - אם את מחזיקה מאהב קבוע, דאגי לצנן את ההתלהבות שלך ממנו כשבעלך נמצא בסביבה. קבלת שיחות תכופות בלילה ובסופי השבוע לא תשכנע את בעלך שלקחת עבודה הביתה. והדבר תקף גם להודעות SMS - אם תקבלי 10 הודעות בשעה, ובכל פעם יימתח על שפתייך חיוך זדוני, בעלך כנראה לא יקנה את התירוץ שלבוסית שלך אין חיים ובגלל זה היא משגעת אותך מחוץ לשעות העבודה. לפחות לא לאורך זמן.
 
 
3. התנהג בעקביות - אם אשתך תשים לב שאתה מסתובב בכל מקום כשהסלולרי צמוד לך ליד כאילו היה אצבע שישית; לוקח אותו לשירותים, ישן איתו מתחת לכרית, ובכל פעם שיש צלצול הכי קטן אתה קופץ, עונה ונעלם לחדר צדדי - היא כנראה תתחיל לחשוד בך.

נסה להתנהג באופן טבעי אפילו אם אתה חושש מפני הרגע שבו המאהבת שלך תתקשר. תוכל להעביר את המכשיר למצב רטט ולבדוק אותו מדי פעם.

בכל מקרה, גם אם בכל זאת החלטת להחזיק את הסלולרי צמוד, והיא לא חושדת בך - אל תשכח להתנהג באותו האופן גם מחוץ לבית. גם כשאתה במיטה עם המאהבת שלך ענה לטלפון באותה מהירות, ואל תגרום לה לתהות למה רק בבית אתה מזדרז לענות.
 
 
4. שמרי על ריכוז - בפעם הבאה שאת משתעממת בפגישת עבודה ומחליטה לכתוב הודעת זימה למאהב שלך, בדקי היטב מי הנמען של ההודעה. אם לא תשימי לב, את עלולה לבחור בשמו של בעלך מבין רשימת הנמענים, סתם מתוך הרגל. אחרי הכל, את הרי לא ממש רוצה שהוא יקבל את ההודעה על כמה נהנית אתמול בלילה, בזמן שהוא נשאר בבית עם הילדים.
 
5. פירוט שיחות - בקש מחברת הסלולר לא לשלוח לך פירוט שיחות בדואר או במייל, וודא שאין גישה לרשימות מאתר האינטרנט של החברה. אם אשתך תשאל למה אין לכם פירוט שיחות פשוט שקר, אמור לה שזה שירות שעולה כסף ושחק אותה בחור אחראי. שיטה אחרת שאתה יכול לאמץ היא קניית כרטיסי חיוג נטענים וביצוע שיחות בסלולר רק באמצעות הכרטיס הנטען. פשוט תסביר לאשתך שאתה מתנגד בתוקף לשיטת ההתחייבויות של חברות הסלולר והקפד להסתיר ממנה את הקוד לשירות לקוחות. ככה לא רק שלא יהיה שום פירוט שיחות נגיש, ואשתך לא תוכל לעקוב אחריך, אלא אפילו יצאת אקטיביסט מצפוני.
 
 
6. שירותי מיקום - בעלך הציע שתרשמו לשירות חדש שיכול להגיד לכם איפה אתם וחבריכם נמצאים כל הזמן? סרבי בתוקף. במקום שאת תגלי שהחברה הכי טובה שלך נמצאת מטר ממך בקניון, בעלך יגלה שאת נמצאת כבר שעה וחצי בצפון תל אביב באזור שהוא לא ממש מכיר.

נכון, תוכלי לנסות לטפול את האשמה על השירות הנסיוני, וזה עשוי אפילו לעבוד בפעם הראשונה, אבל תוך זמן קצר תידרשי להסביר את החיבה החדשה שאת מגלה לגיאוגרפיה.

הרבה יותר פשוט יהיה לסרב להרשמה בטענה שאת לא רוצה שהחברים יעקבו אחריכם ויגלו שיצאתם בלי להזמין אותם.
 
7. לא לדור השלישי - נכון שאלה המכשירים הכי שווים ונכון שלכל החבר'ה כבר יש אחד, וכולם צוחקים עליך כשאתה עדיין מסתובב עם הגרוטאה שלך והם כולם עסוקים עם מכשירים בעובי של כרטיס אשראי, אבל מה תעשה כשתהיה במיטה עם המאהבת ובדיוק אז אשתך תחליט לעשות שיחת וידיאו? כיצד אתה מתכנן לתרץ את זה שלא יכולת לענות, או שענית בשיחה קולית ולא בווידיאו? תחשוב על זה כשהתאווה לגאדג'טים עולה לך לראש.
 
 
8. SMS הצלה - לאחרונה קמו בעולם שירותים מקוונים שמציעים לקבל הודעות SMS מתוזמנות מראש. בבריטניה למשל, משתמשים במערכת כזו כדי לסייע לנשים להיחלץ מפגישות ראשונות כושלות במיוחד, אבל את יכולה להגן על עצמך באותו האופן גם כשהמטרה היא להעלים ראיות מבעלך הנבגד. הגדירי מראש הודעת טקסט בה נכתב למשל שאת מתעכבת במשרד, והיא תשלח אוטומטית לבעלך בזמן שאת בכלל עם המאהב בבית מלון. כל מה שצריך זו הודעה שתהיה לקונית מספיק כדי שתתאים לכל סיטואציה. לסיום, אל תשכחי להיות עירנית למתרחש, כך שאם המקורנן ישיב להודעה – תוכלי להגיב מיד. הקפידי על השיטה הזו ולעולם לא תצטרכי לשמוע את הנאום על "למה לא הודעת לי שאת מתעכבת היום במשרד".
 
9. היה מוכן - אם אשתך תתקשר בזמן שאתה עם המאהבת ותחליט לענות בכל זאת, אל תשכח להתכונן מראש לשאלה הכי נפוצה בסלולר: "איפה אתה?". אם לא תחשוב מראש על תשובה הולמת, אתה עלול למצוא את עצמך מגמגם כמו הדביל שאתה, עד שאפילו האישה התמימה ביותר בעולם לא תאמין שאתה עדיין במשרד. אחרי שמצאת תשובה יצירתית, אל תשכח את המענה לשאלה שאחריה: "עם מי אתה?". גם כאן תכנן מראש מי משותפיך לעבודה הוא המועמד הכי טוב לגבות אותך, ועדיף מישהו שהיא מכירה.
 
 
10. ניהול יומן פיקטיבי - בעידן שבו הכל מתחבר והכל מסתנכרן, רוב אנשי העסקים שומרים יומן עסקי גם בסלולרי. כך שאם אמרת לבעלך שהיית בפגישה מאוחרת וחשובה במשרד, כדאי שגם היומן בטלפון יגיד את אותו הדבר. הזיני ישיבות פיקטיביות ביומן האישי שלך באאוטלוק כדי שהסנכרון עם הסלולרי יספק לך אליבי מוצק. זו אגב, שיטה לא רעה להגברת אמונו של האומלל. הוא לא מאמין? שלפי את הטלפון ותראי לו את הפגישה ביומן. רוב הסיכויים שזה יפיג את חשדו, ויאפשר לו להמשיך ולהשלות את עצמו בשלווה.

11. כספים - כמה מן הבנקים וחברות האשראי מספקים היום שירותי התראות המבוססים על משלוח הודעת SMS ברגע שהחשבון בבנק נכנס למינוס או כשמתבצעת הוצאה גדולה בכרטיס האשראי. אמנם המטרה של השירות תמימה ויעילה, אבל עבור הבעל הבוגד הוא עלול להתגלות כמכה כואבת במיוחד. ודא שההוצאות הקשורות במאהבת לא יגרמו לחריגה בחשבון וכן שהתשלום במלון לא עולה על הסף המקובל בחברת אשראי. אם לא - אשתך עלולה לקבל שיחה או SMS שיתריעו בפניה על העניין, וחבל. בקיצור, אל תירשם לשירות או השתמש בכרטיס אשראי נוסף בחשבון אחר, שאשתך לא מודעת לקיומו.
 
12. חיקוי רעשים - יש כמה תוכנות סלולריות שמטרתן היחידה היא לדמות רעש רקע בזמן השיחה. אם את במלון עם המאהב ואת רוצה שבעלך יחשוב שנתקעת עם האוטו או שאת בארוחה עסקית, פשוט בחרי ברעש רקע מתאים בתוכנה והוא יקנה את השקר. פתרון נוסף הוא תוכנות שיודעות להשמיע הקלטות שנמצאות על המכשיר, ואז כל שעליך לעשות הוא להקליט את אחת הישיבות בעבודה, ובכל פעם שאת משקרת לבעלך בפנים - להשמיע ברקע את הרעשים המתאימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by