ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכנה שתציל לרונאלדו את העונה 
 
 לא רונאלדו, אבל גם כן שרועה על הדשא   
 
מערכת חיים ברשת

תוכנה רפואית חדשה אמורה לסייע למועדוני כדורגל ולכדורגלנים לחזות ולהימנע מפציעות ארוכות טווח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נטייתם של שחקני כדורגל מקצוענים להיפצע עשויה להיות מופחתת בקרוב, בעזרתו של פיתוח תוכנה ביו-רפואי אשר מבטיח לחזות מי מהשחקנים מתאים הכי פחות לעלות לשחק. התוכנה, שפותחה ע"י חברת "Computer Associates", מנבאת מה הסבירות של שחקנים לספוג פציעות על סמך מידע רפואי הנאסף במשך תקופת זמן.

"כאשר שחקנים עוברים בדיקה רפואית תקופתית, הבוחנים עומדים מול רשימות ארוכות של מטריצות נתונים של הדופק וקצב ההתאוששות, אולם קשה מאוד לתרגם נתונים אלו למידע על הכושר הנוכחי והעתידי", אמר סגן נשיא החברה המפתחת בראיון למגזין המחשבים Computing.

מועדון הכדורגל האיטלקי איי.סי מילאן, אשר צבר תסכולים בשל רכישות יקרות של שחקנים שלא יכלו לשחק עקב פציעות, עומד לנסות את התוכנה ולהעריך אותה. פסיכולוג הספורט של המועדון האיטלקי אמר למגזין Computing כי הוא מקווה כי המערכת החדשה תארגן את מבחני ההתאמה בצורה טובה יותר ותגן על נכסיהם החשובים ביותר של מועדוני הספורט - השחקנים.

התוכנה יכולה למנוע מכדורגלנים לסבול מפציעות ארוכות טווח ע"י איתור מוקדם של בעיות רפואיות, נמסר מחברת המחשבים. חברת התוכנה טוענת כי הטכנולוגיה מדוייקת ב-70 אחוזים ומספר מועדונים אירופאים כבר מגלים התעניינות בשימוש בה.

כשמחירי העברות השחקנים מגיעות לסכומים מטורפים של עשרות מיליוני דולרים, קיימת חשיבות הולכת וגוברת לוודא כי שחקנים יקרים יהיו כשירים למשחק טרם החתמתם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by