ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דבר בטלפון, החשבון באינטרנט 
 
 
עידו קינן

באיחור לא אופנתי משיקה בזק שירות פירוט ותשלום חשבון טלפון באינטרנט, בשם בזקביל; הלקוחות מוזמנים להירשם - השירות ניתן חינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוגה עוגה עוגה
 עוגה עוגה עוגה   
מי שהזמינו פעם פירוט שיחות לקו הטלפון שלהם, זוכרים ודאי ערימת דפים עם שורות-שורות של מועדי התחלה וסיום ומספרי טלפון, שהחיפוש בהם יכול לגרום לייאוש קיומי וויתור מראש על כל ניסיון להתעמת עם מחלקת הגבייה של בזק.

לא עוד. באיחור לא אופנתי, מצטרפת בזק לעולם המקוון ומשיקה את שירות בזקביל, עליו הכריזה רשמית היום (ב'). השירות יאפשר ללקוחות החברה לקבל באינטרנט פירוט של חשבונות הטלפון שלהם, בכל חתך אפשרי, ולשלם את החשבונות באמצעות כרטיס אשראי.

מעבר לנוחיות בגישה לשירות דרך האינטרנט, ולעובדה שהוא ניתן חינם (בניגוד למודפס), מדובר בחוויה שונה לגמרי בהשוואה לפירוט המודפס. בזק פתחה את הגישה למחשב המרכזי שלה, והלקוחות יכולים לבחון את הפירוט לפי חתכים שונים, בין השאר במיון לפי שיחות לטלפון קרקעי או סלולרי, תאריכים ושעות, השוואה בין מרכיבי החשבון, ניתוח תשלומים לפי תקופות ועוד. השירות מציג מידע מפורט לא רק בטקסט, אלא גם בגרפי עמודים ופלחים (Pie Chart).
 
 
בזק הזמינה כעשרים אלף מנויים להצטרף לשירות, והיא תרחיב אותו בהדרגה. כל לקוח יכול להצטרף אליו כבר עכשיו, על ידי שליחת טופס חתום אל בזק, שתשלח לו חזרה שם משתמש וסיסמה בדואר רגיל. בכניסה הראשונה, יתבקש הלקוח לשנות את הסיסמה.

"המערכת הינה בניסוי ללא תשלום", נכתב בעמוד הבית של השירות, ובתנאי השימוש נכתב כי "לבזק שמורה הזכות לגבות עמלה בגין שירות בזקביל, או בגין חלק ממנו". עם זאת, אמרה מנהלת מחלקת הדוברות של בזק, דבורה שגיא, שהשירות לא יעלה כסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by