ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עזרת נשים 

עזרת נשים

 
 
אחי רז

הפעם יפנה הטור לקוראותיו הרבות, ויתמקד בתיאור אורחותיה של החיה הידועה בשם "הזכר המשרדי". יחד עם תיאור אופיים ומזגם של כמה פרטים מייצגים, יינתנו גם כמה כללי אצבע אוניברסליים, אשר יוסיפו מעט טוב-לב למאבק הכוחות הבין-מיני שמלווה כמעט כל שגרת משרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאמי-קול לא מייצגת
 מאמי-קול לא מייצגת   
נתחיל בכך שלמרות כל הסכנות האורבות במשרד, הרי שעבור הנשים שבינינו, מדובר במקום בטוח למדי בהתחשב במה שהולך שם בחוץ. ההסתברות שייאנסו בברוטאליות, למשל - אותו אקט שעכשיו כבר אפשר להבין שבאמת מטריד אותן בצורה יוצאת דופן - נמוכה באופן משמעותי מהסיכוי לכך שמאורע דומה יתרחש בשדה בור שומם, באיזה כספומט בלוד אחרי שמחשיך, או בבסיס צבאי נידח, בעיקר בעיתות חירום.

למעשה, המשרד הוא פשרה אידיאלית עבור רווקות הטרוסקסואליות שמחפשות קצת ריגושים זולים (מלבד אונס בקרן רחוב) כדי שיאירו את חייהן הסטנדרטיים: הגברים שחיים איתן באותה הקומה יכולים היו להיות מסריחים יותר, אלימים יותר, אפלים יותר ואמידים פחות. כמובן, הם בקלות היו יכולים להיות גם מרגשים, מסעירים או מרטיבים יותר, אבל כאלה אפשר למצוא היום בכל מחנה פליטים בגדה.

אך יותר מאשר פשרה, ברור כי המשרד הוא סביבתן הטבעית של הנשים. בעוד הגברים שבו נדמים כחיות טרף מבוייתות, שיצר השיחור הטבעי שלהם לליקוט בהמי של נבלות בשמש דוכא בשיטתיות תחת שמי הניאון וטייק-אוויי מיובש, הרי שבנות המשרד גומעות קילומטרים של שטיח מקיר לקיר בטבעיות של דג במים. אישה חייבת לדעת לנצל יתרון בולט כל כך, במיוחד אם נזכור שנשים לימדו עצמן לאורך מאות אלפי שנות אבולוציה לנצל בצורה פנטסטית יתרונות מובהקים הרבה פחות.

שם המשחק והחוק הראשון של התנהגות טבעית, הוא סבלנות. התנהלות סבלנית מצביעה קודם כל על כוח שקט, שליטה ודומיננטיות, ובהתחשב בעובדה שמעטים הם מקרי המוות האלים, העלולים לקרות למצבת כח האדם במסדרונות האפלוליים, הרי שאין רעיון מנצח יותר במאבק המשרדי לחיים מאשר לשחק אותה דדי-קול, או במקרה שלנו, מאמי-קול.
 
 
אם שמתן עין על גבר מסויים, יש כמה צעדים מקדימים שעליכם לנקוט בטרם תפעלו. בירורים כמו גודל, עובי, סיבולת או מצב משפחתי הם בהחלט חשובים, אבל בשביל זה יש לכן את "לאישה". ככל שזה נוגע לטור זה, יש לבדוק קודם כל שהגבר אינו מלוכלך או באוש. לרוב, מספיק מבט מיומן בשיער כדי להגיע למסקנה בנושא הזה, שהרי ידוע כי אנשים נקיים נמנעים מלהעביר בבקרים אצבעות מלאות חומר סיכה שמנוני וריחני בשיערם. שנית, חובה לבדוק כי לא מדובר במקרה קלאסי של רוצח סידרתי מודחק. גברים כאלה מאופיינים בדרך כלל במבט אטום, חיבה יתרה לחפצים חדים, ובמופעים קיצוניים, גם בהזלת ריר בלתי נשלטת. גם אם את חובבת סכנות, מומלץ להמנע ממפגש עם גברים כאלה, מפני ששמם לא ניתן להם בקטע של הקצנה - הם פשוט כאלה, באמת ובתמים, וזה עלול להסתיים בקטע רע. מוות, למשל.

הדבר השלישי שחייבים לבדוק לפני שמתעסקים עם גבר, הוא שלא מדובר במקרה קשה של לוזר. כמובן, כל אחד מאיתנו הוא מפסידן במידה זו או אחרת, אבל לוזרים אמיתיים הם אנשים שחייבים לתפוס מהם מרחק גדול ככל שניתן, אם לא לקשור לרגליהם סלע גדול ולהשליכם לקרקעית בריכת גורדון, כמחווה יפה של המתת חסד. מובן שלא נפרט כאן את המדריך המלא לזיהוי לוזרים, אבל בין הסממנים החיצוניים הבולטים שלהם ניתן למנות גילויי הערצה לבק או בוב דילן, רחרוח כפייתי אחר מוצרי מזון, זקן צרפתי, תיפוף חסר קצב, ליקוק אצבעות בטרם הפיכת עמוד בעיתון, גיי-פרנדליות, נשימות שרקניות וציפייה קצרת רוח לדיווחים על פיגוע. אם אתן מזהות אחד מהמוטיבים הללו אצל הפרטנר המיועד - רדו מזה. יש הרבה דגים בים, ואין שום סיבה לדוג דווקא דג לוזר.

לפני שאנחנו מסכמים בכמה עצות נקודתיות, חשוב להזכיר כי אתן עשויות למצוא כמה רעיונות שתקפים גם לגביכן בטור הקודם, שעסק בגברים שרוצים להתחיל עם שכמותכן. העצות הללו לא מוחזרו מטעמים מובנים, ומאוד יכול להיות ששם תמצאו את שורת הטקסט שתציל לכם את החיים. בהצלחה.
 

כמה עצות נקודתיות

1. שיער שאינו מחובר לקרקפת (אולי פרט לכבד) הוא המרכיב האנושי הדוחה ביותר. אם אתן חייבות להסתרק ולהשיר משיערכן לכל עבר, עשו זאת בשירותים, ולא בהפגנתיות פורנוגרפית, לעיני כל.

2. הסוו בכל מחיר את חיבתכן המתפתחת והאופנתית לכדורגל. גברים שטוענים באוזניכן כי הם נהנים לשמוע אתכן מגדירות מחדש את האופסייד הם או שקרנים שרוצים כבר שתתנו להם, או הומואים עם חוש הומור גרוע.

3. אל תאמינו לדברי החנופה העילגים של עמיתיכם - הרכיכות החיוורות המתכנות "ידידים זכרים". ממש כמו ב"גברים בשחור", גם כאן, כדי לדעת מה אתן באמת שוות בעיני הזכר האמיתי, עליכן לצרוך את הזבלונים האיומים ביותר, שלעולם אינם משקרים. במקרה שלנו, הטראש הכרומי "בלייזר".

4. הכי חשוב: זכרו תמיד שהמין השני מבולבל ואבוד בדיוק כמותכן, ופאתטי אולי רק מעט פחות. אין שום סיבה שלא תשחקו להם עם הלב לפני שאתן מחליטות - זה יכול להיות נורא מצחיק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by