ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמת האור בפירטיות  
 
 אב הטיפוס יהיה מוכן בעוד שנתיים (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

חברה אמריקנית מפתחת מערכת שמטרתה למנוע צילום לא חוקי של סרטים באמצעות מצלמות וידיאו והפצתם בשוק. זאת, על ידי שינוי רמות האור בהקרנת הסרט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טכנולוגיה חדשה מאיימת לפגוע קשות בעסקיהם של פיראטים שמצלמים סרטים באופן לא חוקי באמצעות מצלמות דיגיטליות, כך דווח ב-BBC.

החברה האמריקנית Cinea מוירג'יניה פועלת לפיתוח מערכת שתשנה את רמות האור בסרטים המוקרנים ממדיה דיגיטלית בקולנוע, ולא באמצעות סרטי 35 מ"מ כמקובל כיום. השינוי לא יורגש על ידי קהל הצופים, אולם יסכל אפשרות להקליט את הסרטים באמצעות מצלמות וידאו. זאת, בשל העובדה שמצלמות מסוג זה מרעננות את התצוגה מהר יותר מהעין האנושית.

לרוב גרסאות פיראטיות של הסרט מופצות בקלטות וידאו, במקביל ליציאת הסרט לאקרנים בקולנוע. עובדה שכמובן גוררת הפסדים רבים לחברות הסרטים.

החברה קיבלה מענק של 2 מיליון דולרים מהמוסד הלאומי לתקנים ולטכנולוגיה בארה"ב על מנת לפתח אב טיפוס לפרוייקט. בחברה צופים כי אב הטיפוס יהיה מוכן בתוך שנתיים. עם זאת, ישנם כיום מעט בתי קולנוע שמציגים גרסאות דיגיטליות של סרטים ומספרם לא צפוי לעלות באופן משמעותי עד 2004. בחברה טוענים מנגד כי המערכת תקטין את ממדי הפירטיות בתחום בכ-50 אחוזים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by