ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונות אסורות 

תמונות אסורות

 
 
הילה בקמן

צילומים מתא המעצר של סלבריטיז שנתפסו בקלקלתם, הכל על תורת הזן ומדיטציה, הצדעה לשנות ה-90, מדריך לשינה בריאה, אנשים מבוגרים שעדיין נהנים לעבוד על קורבנות תמימים בטלפון ומילון התירוצים השלם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smoking Gun: Arresting Images

 
האתר האמריקני המצויין The Smoking Gun, שחושף מסמכים ממשלתיים ומשפטיים חסויים, מוציא אל האור המערטל עשרות צילומים מתחנת המשטרה של אלו שנוהגים להיחשף רק בתאורה מחמיאה, איפור ולבוש מוקפדים, לאחר שנעצרו בגין עבירה זו או אחרת. בין הפושעים שנתפסו בקלקלתם אפשר למצוא את המושכים באף: כוכבת משמר המפרץ ג'אסמין בלית והשחקן רוברט דאוני ג'וניור, המכים הדדית בע"מ: הקולגה של בלית כרמן אלקטרה ובן זוגה, כוכב ה- NBA לשעבר דניס רודמן, את מופשלי המכנסיים: יו גראנט, שנתפס בשעת מעשה עם זונה ומרלין מנסון שביצע מעשה מגונה בראשו של מאבטח, ואת ביל גייטס, יו"ר אימפריית רשע בהווה ועבריין תנועה בעבר, שנראה די מבסוט מההזדמנות שנפלה בחלקו להנציח רגע של חריגה מתדמית הגיק שדבקה בו, כפי הנראה, כבר אז.
 

Maximum Bliss

 
טכנולוגיית המידע והיכולת לעוף למחוזות רחוקים הולידו עומס מידע אשר מקשה על האדם הקולט אותו למצוא קוהרנטיות בקיום היומיומי. מצד השני, הדרך להכרת דרכי התמודדות אלטרנטיוויות נעשתה הרבה יתר קלה. זן היא תורה בודהיסטית השמה דגש על פרקטיקת המדיטציה ככלי שיכול לסייע בהתמודדות עם החיים, ודרכה אפשר להגיע להארה. מהו הזן ומהי המדיטציה? מילון מונחים, ציטוטים, טכניקות מדיטטיביות, סיפורי זן וצ'אנטים. זאת ועוד באתר בעל השם המבטיח 'אושר מקסימלי'.
 

Serial Callers Prank Call Vault

 
מרביתם של האנשים הבוגרים יכולים לשלוף מתהום הנשייה רגע או שניים שבו הם חמדו לצון בשנות ילדותם השובבות, על חשבונם של זרים, שכל חטאם היה אחזקת קו ומכשיר טלפון ואמירת ברכת הלו מוכנית לתוך השפופרת. עושה רושם שלפעמים יצר השמחה לאיד לא חולף הרבה אחרי שבית השחי צימח שיערות והקול חדל מלחרוק. חבורת המטרידים הסדרתיים הבריטית מציגה אוסף הקלטות של שיחות טלפוניות עם קורבנות תמימים, ביניהן עובד בחברה שמייצרת שרביט הארי פוטר רוטט שנאלץ להכות על חטא בגלל השימוש הלא נאות שעושה בו ילדתו הקטנה של לקוח מזועזע, הכוכבת הוליוודית דיאן קיטון שמתרגשת לקבל הצעה ממלחין מחזות הזמר הידוע אנדרו לויד וובר וטרפים קלים נוספים.
 
 

BBC Online - I Love the 1990s

 
רשת ה- BBC הבריטית מציגה, לאלו שבינתיים הספיקו לשכוח, את תחנות התרבות הפופולרית של שנות התשעים בתחומי המוסיקה, הטלוויזיה, הקולנוע, האופנה והצעצועים. בזו אחר זו מוצגות השנים של העשור הקודם, על כל מוצרי הקניין הרוחני והחומרי הטרנדיים שלהן. את פני הבאים בפתח השנה מקבלים אייקונים תרבותיים פופולריים של התקופה, ובינהם שגרירתנו המכובדת בשנת 1998, זוכת האירוויזיון של אותה שנה, הלוא היא דנה אינטרנשיונל.
 

Excuses

 
"אני נהיה קלסטרופובי בשירותים" אמרו לאימא שמפצירה בכם לנקות אותם, "ברכותי, אני אחד החוקרים מאיגוד הקימעונאים, שתפקידו לעקוב אחר הביטחון בחנויות...", גלו לאיש הביטחון שתפס אתכם בשעת גניבה, "אני חופפת את השערות שלי השבוע. כן, כל אחת בנפרד", תדחי את הצעת הדייט בעדינות. כולם נזקקים לתירוצים לפעמים. הבעיה היא שברוב המקרים, ממש כשנדרשים להם, נתפסים משוללים תושיה או מעוף. אתר זה עושה את העבודה בשבילכם ומציג מאגר אמתלות, חלקן שימושיות ואחרות לשם ההומור בלבד, לאחסון בתאי המוח ושליפה ברגע האמת.
 

Sleep from A to Zzz

 
שינה מוגדרת כהשעיה מחזורית טבעית של המודעות, שבמהלכה כוחות הגוף נאגרים מחדש. למרות ההיכרות היומיומית עם הפעולה שנראית כמובנת מאליה, הרבה אנשים פשוט לא עושים את זה כמו שצריך וסובלים מהפרעות שינה שנותנות את אותותיהן המדאיגים בשעות הערות. אתר זה מכיל מידע שפוקח את העיניים לחשיבותה של השינה, לפעילות (כן, הפעילות) המרתקת שמתרחשת במוח ובגוף במהלכה, פירוט הבעיות, הקשיים ועצות לסיכולם, שינת חיות ומאמרים העוסקים בחלומות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by