ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחשב לסלון הביתי 
 
 לחסוך מקום בבית (אתר HP)   
 
מערכת חיים ברשת

במטרה לזכות בלקוחות חדשים בתקופה של האטה כלכלית משיקה HP מחשב עם שלט רחוק, שיכול להחליף את הוידאו, את ה-DVD ואת מערכת הסטריאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המחשבים HP הכריזה הלילה (חמישי-שישי) על מחשב אישי חדש שעובד כמו וידאו מתוחכם. זאת, במסגרת קו חדש של מוצרי כלאיים בין המחשב האישי לבין מכשירי הבידור הביתיים, שמטרתו להגביר את שיעורי מכירת המחשבים החדשים בתקופה של האטה כלכלית.

מרכז המדיה של HP בנוי סביב גרסת Media Center של מערכת ההפעלה חלונות XP מבית מיקרוסופט. גרסה זו משלבת את מרכיבי המחשב השונים, על מנת לאפשר שימוש נוח יותר במחשב בתור וידאו, DVD או מערכת סטריאו. הוא מכיל אפשרות לכוון ערוצי טלוויזיה, להקליט ולראות תוכניות טלוויזיה, לראות DVD, ולהשמיע מוסיקה- כל זאת באמצעות שלט רחוק.

יש להדגיש כי לא מדובר בחידוש טכנולוגי מהפכני: כבר כיום כמעט כל אחד מאתנו יכול להפוך את המחשב האישי שלו למרכז מדיה אישי. זאת, על ידי תוספת של כרטיס טלוויזיה, חיישן אינפרא אדום לקליטת שלט רחוק וכונן DVD, אולם ההתקנה והשימוש עלולים להיות מעט מסורבלים לעיתים.

מיקרוסופט בשיתוף עם יצרני ציוד שונים, בהם HP, מנסים ליצור מוצרים ידידותיים יותר למשתמש הביתי, אשר יעדיף לרוב להימנע מהתקנה עצמית של כל התוספות הנ"ל. רק לאחרונה הכריזה סוני על מחשב שמתקפל למערכת סטריאו.

המניע המרכזי, שעומד מאחורי הפיתוחים, הוא הרצון להרחיב את השימושים במחשבים, כדי לזכות בלקוחות חדשים. זאת, כדי לכפר על הביקוש ההולך ומצטמצם למחשבים חדשים, בתקופה בה אנשים פרטיים וחברות מסתפקים במחשבים הישנים.

מרכז המדיה של HP, שצפוי לעלות כ-1400 דולר, אמור לצאת לשוק בסוף אוקטובר לקראת גלי הקניות לחגים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by