ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גייטס וג'ובס: סיפור אהבה 
 
 חבילת התוכנה שמחברת בין הלבבות: אופיס למקינטוש   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט מפרסמת את חבילת האופיס החדשה עבור מקינטוש. בקמפיין נראים מחשב מק ומחשב PC אוכלים יחדיו אוכל סיני וצופים בסרט. סיפור אהבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגר זאב עם כבש? התפרסם מיקרוסופט את מקינטוש? כנראה שכן ...

סיפור אהבה חדש בין מיקרוסופט ומקינטוש מעלה סומק אדמדם על לחייהם של חסידי אפל מובהקים שבמשך שנים רבות השתמשו במילה מיקרוסופט כביטוי גנאי. אויבי העבר הם נאהבי הווה, וכעת במסגרת חזון כמעט אפוקליפטי, מחוייבת מיקרוסופט לתמוך במקינטוש ולייצר עבורה תוכנות. כעת נודע לנו מ-Cnet, עולה כי מיקרוסופט לוקחת רומן זה צעד אחד קדימה ומתכוונת לפתוח בקמפיין חדש לפרסום גירסת מקינטוש לחבילה המשרדית אופיס מתוצרתה.

הקמפיין החדש, שיעלה כפי הנראה כבר ביום שבת הקרוב, ידגיש את יכולתם של מחשבי PC ומחשבי מקינטוש לעבוד יחדיו, מערכת ההפעלה של מקינטוש ולצידה חבילת התוכנות המשרדיות של מיקרוסופט. כך לדוגמא תוקרן פרסומת המראה את מחשב מקינטוש ומחשב PC אוכלים ביחד אוכל סיני בעת שמסתכלים על סרט, כמעט סצנה אינטימית בין אויבי העבר, המשתפים פעולה היום.

מי שמעוניין להתרשם מחבילת התוכנות המשרדיות החדשה יכול לעשות זאת כאן. באתר זה, ששמו Mactopia, מתבטאת פרשנותה של מיקרוסופט לסיפור האהבה: העולם האוטופי של משתמשי המקינטוש הוא עולם בו ניתן להשתמש בתוכנות של מיקרוסופט.

אחחח, אין כמו קצת רומנטיקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by