ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
80 אחוזים ממחשבי סין נפגעו מוירוסים 
 
 המחשבים במדינת הענק נפגעו קשות מוירוסים   
 
מערכת חיים ברשת

80 אחוזים מהמחשבים בסין נפגעו כתוצאה מהתקפות וירוסי מחשב. מחצית הנפגעים דיווחו על אבדן מידע, בעיות בהפעלה או נזקים אחרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נתונים מדהימים ומדאיגים מגיעים אלינו מסין: 80 אחוזים מהמחשבים במדינת הענק נדבקו בוירוסי מחשב, כך מדווחת סוכנות רויטרס.

מנתוני הידיעה, ש"פורסמה על ידי העיתון היומי הרשמי של סין, עולה כי וירוסי מחשב הדביקו כ-80 אחוזים מהמחשבים בסין. הנתונים התקבלו כתוצאה ממחקר בן ששה שבועות, אותו ערך המרכז הלאומי להתגוננות מוירוסי מחשב. נראה כי 16 אחוזים בלבד מהמחשבים שנבדקו, דיווחו כי הן שרדו את התקפות הוירוסים השנה ללא הדבקה. מספר זה מהווה עלייה משמעותית מהמספר בשנה שעברה, עת דיווחו כשליש ממשתמשי המחשב כי מחשב נקי מוירוסים. נתון מדאיג נוסף מראה כי כמחצית מהמחשבים שהודבקו על ידי וירוסים (כ-40 אחוזים מהמחשבים בסין!) סבלו כתוצאה מההדבקה מאבדן מידע, תפקוד לקוי או מנזקים אחרים.

יצוין כי למרות שבסין מצויים כיום כ-1.3 מיליארד איש, רק מספר קטן מתוכם מצויד במחשב (המספרים המדויקים אינם ידועים). עם זאת, עדיין מדובר על השוק הגדול ביותר למחשבים ולאינטרנט, בין היתר על שום שמרביתו עדיין לא התחברה לרשת, מה שיקרה כפי הנראה בשנים הקרובות. מספר המחוברים לאינטרנט בסין עומד כיום על כ-45 מיליון איש, כשבמחצית הראשונה של השנה התחברו לרשת כ-12 מיליון איש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by