ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפתעה: גלישה מהירה מעודדת הורדת שירים 
 
 44% מהגולשים אינם מעוניינים לשלם על מוסיקה   
 
מערכת חיים ברשת

מחקר שערכה חברת יופיטר באירופה מעלה כי ככל שעולה השימוש באינטרנט המהיר, כך גדלה כמות קבצי המוסיקה המוחלפים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר המשתמשים בשירותי החלפת קבצי מוסיקה באופן בלתי חוקי ברשת- נמצא בעלייה מתמדת, ודורש פעולה מיידית של תעשיית המוסיקה, כך עולה ממחקר של חברת יופיטר מדיה שפורסם ב-BBC.

על פי המחקר שנעשה באירופה, ככל שעולה השימוש באינטרנט המהיר- כך גדלה כמות קבצי המוסיקה המוחלפים ברשת. כ-40 אחוזים מהמשתמשים באינטרנט מהיר, חולקים קבצי מוסיקה ברשת. מספר זה מתכווץ לכ-18 אחוזים בקרב גולשים באמצעות קו טלפון.

אחד הנתונים המדאיגים יותר שעלו מהמחקר הוא ש-44 אחוזים מהמשתמשים לא יהיו מעוניינים לשלם בעתיד על הורדת קבצי מוסיקה מהרשת.

בחברה מזהירים כי אם תעשיית המוסיקה לא תמצא בהקדם חלופות מתאימות כדי להילחם בבעיה, היא תיפגע אנושות. "החלפת קבצים באופן חוקי עד כה נעשתה רק כדי להבין את צרכי הלקוחות, אולם יש צורך בצעד ממשי של חברות התקליטים כדי לעצור את החלפת הקבצים הלא-חוקית", אמר מארק מוליגן, אנאליסט בחברה.

עם זאת, מציינים בחברה כי דווקא בקרב הגולשים, שהתנסו בהחלפת קבצים, נמצאו יותר מפי 2 אנשים, שהיו מעוניינים בהחלפת קבצים חוקית, לעומת גולשים שלא התנסו בכך בעבר. זאת, משום שלרבים מהם החל להימאס מכמות הפרסומות ההולכת וגוברת ומאיכות הקבצים בשירותים הקיימים להחלפת קבצים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by