ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לורין היל חיה באינטרנט - קונצרט חי עם ערכים 

לורין היל חיה באינטרנט - קונצרט חי עם ערכים

 
 
אודליה ברקין

לורין היל מתכננת הופעה חיה בעשרים וחמישה באוקטובר (בעשר בלילה) - שתועבר כולה בשידור חי באינטרנט ומטרתה לעודד את הרדיפה אחר הידע וההשכלה אצל בני נוער בכל רחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא רק  זמרת, אלא גם פעילה חברתית (מתוך אתר הקונצרט)
 לא רק זמרת, אלא גם פעילה חברתית (מתוך אתר הקונצרט)   
הזמרת האמריקנית לורין היל, בת 24 וכבר עם מודעות חברתית מפותחת ביותר.

לא מזמן היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה, ששמו The Miseducation of Lauryn Hill וזכתה בהכרה כלל-עולמית בצירוף פרס גראמי, וכבר אצה לה הדרך להקים ארגון מודעות חברתית שמטרתו לסייע לצעירים ברחבי העולם לשפר את עצמם ולהשיג השכלה.

בשיתוף הארגון שנקרא `הרפיוג`י פרוג`קט`, היא מקיימת קונצרט חי באינטרנט שמטרתו עידוד צעירים לשאוף להרחבת אופקים והשכלה ובכך לשפר את איכות חייהם. הצינים שביניכם יאמרו בוודאי, שאם היא הייתה הגברת היל חיה בישראל, היא הייתה יכולה להיות יופי של דודה מתנדבת בוועד למען החייל.
 
בוב מרלי היה גאה בה (מהאתר הרשמי של היל)
 בוב מרלי היה גאה בה (מהאתר הרשמי של היל)   
הקונצרט מועבר דרך אתר `אלטה ויסטה`, באתר מיוחד לאירוע ביום שני, עשרים וחמישה באוקטובר בעשר בלילה שידור חי, ויכלול את מיטב להיטיה.

בשביל לצפות בהופעה, יש להוריד תוכנה מיוחדת, שהיא בעצם אולם קונצרטים וירטואלי אשר נבנה במיוחד ומוקדש כולו ללורין היל וחבורתה.

לורין שנולדה בניו ג`רסי, נמשכה למוזיקה מאז ומתמיד. כשהייתה בת 17 הצטרפה ללהקת הפוג`יז וזכתה לתהילה עולמית - האלבום השני של הלהקה "The Score" שבו השתתפה בכתיבה ובהפקה מכר מעל 17 מיליון עותקים ברחבי העולם וזכה בפרס גראמי כאלבום הראפ הטוב ביותר.
 
בהמשך, עוד לפני ששקלה לצאת בקריירת סולו הספיקה לכתוב לארת`ה פרנקלין את שיר-הנושא של אלבומה האחרון "a rose is still a rose", והביאה לעולם ילד בשם ציון. מאוחר יותר הצטרפה למשפחה גם ילדה, בעזרתו האדיבה של רונאן מארלי (בנו של בוב מארלי).

שמועות מלחשות שהיא עתידה לגלם את ריטה מארלי בסרט המבוסס על סיפור חייו של נביא הרגאיי ואולי לעבוד על אלבום חדש עם הפוג`יז.

כך מסבירה לורין מדוע בחרה להעביר קונצרט ברשת:
"השידור ברשת טומן בחובו את המסר ואת ההשראה של הרפיוג`י פרוג`קט למיליוני צעירים ברחבי העולם: עליכם להאמין בעצמכם ולשאוף לשפר את עצמכם. האינטרנט הוא מקור כוח נפלא שביכולתו לתקן מידע לא מאוזן שעלול לעורר מחלוקת ובצורה לא הוגנת לפלג בינינו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by