ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האהבה תנצח 

האהבה תנצח

 
 
אחי רז

אין ספק כי פלירטוטים, חיזורים ויחסי מין חטופים בלוקיישנים בלתי מאובטחים הם מבין הכוחות החשובים ביותר, המבטיחים שגרת משרד בריאה. לאור מורכבות הנושא, הפעם נסקור את הצד הגברי בלבד. יתר המינים וההעדפות יזכו לסיקור נפרד בשבועות הבאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכר משרדי מתוחכם וערמומי מתכונן לפעולה
 זכר משרדי מתוחכם וערמומי מתכונן לפעולה   
חברינו וחברותינו למשרד הם אכן אנשים שונים, אך בכמה מובנים הם דווקא בדיוק כמותנו. כולם, מלבד הכלב שבמסדרון והגמד המעוות שבמעלית, מורכבים ונראים בערך אותו דבר, בוורידיהם זורם אותו דם, ומתחת למעטה הרקמות השמנוני שלהם מונח אותו לב אנושי חי, ובמקרים לא מעטים, אף פועם. עד כמה שקשה להודות בכך, הרי שאם כל מה שמפריד בין המין האנושי לשימפנזה הוא כרומוזום אחד בלבד, אין אלא להסיק שבין האנשים השפויים למטורפים שמקיפים אותם מפריד בקושי שטיח מקיר לקיר, או במקרה הטוב - קיר.

על כל פנים, השורה התחתונה היא שגם אלה וגם אלה זקוקים לאינטראקציה בין-מינית (הומואים ולסביות יזכו להתייחסות מורחבת בעוד שבועיים) כדי לייצב את האגו, למלא את שעות הפנאי, לרצות את הליבידו, ליצור אשליית אושר או השם יודע מה עוד. במילים אחרות - יחסים ארעיים, מין חד-פעמי, פגישות מזדמנות בחדר המנקה, החלפת מבטים רבי משמעות ובמקרים קיצוניים גם אהבה - ולא פחות חשוב, הרכילות המתלווה לכל אלה - הם הכרח ליצירת תנאי עבודה נאותים בכל בניין משרדים.

למרות שמחקרים מוכיחים שהסיכוי למצוא בן-זוג מעניין ואטרקטיבי העובד באותו תחום לא מעניין ולא אטרקטיבי כמו שלך הוא נמוך עד אימה, אין בכך כדי למנוע מאף אחד לנסות. היתרונות שבמציאת בן-זוג במשרד עולים בהרבה על החסרונות, ובאורח חיים שמקדש את המהירות והזמינות, קשה למצוא יתרון בולט יותר ממשולש דמיוני קטן ששלושת קודקודיו מורכבים משני קולגות לעבודה ותא שירותים מרווח ונקי.

מכיוון שהתהליך המומלץ שבו יש לנקוט כדי לשכנע קולגה למשרד לעשות איתך דברים, שונה מהותית עבור אובייקטים גבריים לנשיים, נקדיש טורים נפרדים לכל אחד מהמינים המעורבים - בעיקר כדי לא להיחשב כלא מקצועיים. המשך הטור הזה מוקדש לגברים ודמוייהם, ומציע אפשרויות לדיג קל ומהנה של נשים מכל הסוגים בשעות העבודה. בשבוע הבא נסקור את כל הדרכים הראויות לתפיסת גברים, ובעוד שבועיים, כאמור, בעיקר בשם הליברליזם והקידמה, אבל גם בגלל פלח השוק ההולך ותופח, נתמקד בהומואים ובעמיתותיהן העליזות אך המשונות לא פחות - הלסביות.

ובכן: גברים נוהגים לטעון שנשים הן אותם פירורי העוגה האנושית שדעתן נטרפה עליהן ללא תקנה, ואין לנסות להבין את מניעיהן. אין זו אלא ראייה צרה וקלוקלת של הדברים, מכיוון שברור שרובן המכריע אינן מטורפות או משובשות יותר ממקביליהן הגבריים, וכל ניסיון ליצור רושם אחר יהיה מניפולציה אכזרית ולא אינטליגנטית במיוחד על העובדות. לכן, רק משיפנימו כי לא מדובר במוטנטיות נקביות כי אם רק בעוד מוטנט אנושי שהוא פשוט כזה, ממש ללא כל קשר למינו, יוכלו הגברים המשרדיים לראות את הדברים בבהירות הפנורמית הנחוצה, ולהתחיל לעשות במקום לדבר.
 
 
הדרך הטובה והקלה ביותר לליבה של נערת המשרד המבוקשת, היא להזמין אותה לסעוד עמך את ארוחת הצהריים - קביעה לא מחייבת, שמותירה לשניכם (או שלושתכם, אם זה הקטע) פתח מילוט סביר. נשים, כמו חיילים, צרפתים או יוצאי התנועה הקיבוצית, ידועות כבעלות חיך מעודן כשל מכרסם עיוור, ולכן אין צורך לבזבז משאבים מיותרים על ארוחה יקרה ולא מתגמלת. שניצל, אם היא בקטע של בשר, או סלט, אם היא בקטע של סלט - אמורים להספיק. יש לסייג ולאמר כי למרות זאת, כנראה בזכות חוש הביקורת הסביבתית הייחודי שלהן, עדיף לתת להן את השניצל או הסלט במקום בעל סוג מסויים של מוניטין. הן אמנם לא מבדילות בין טעמים, אבל חשוב שיוכלו לספר לחברותיהן את שם המקום מבלי ליפול קורבן לטקס השפלה פומבי מהסוג שלעולם לא יודו שכה אהוב עליהן.

למרבה המבוכה, במקרים רבים עלולים גברים לגלות שנשים אינן נוהגות לאכול. לא שניצל, לא סלט, לא קיווי, ליצ'י או ברבוניות. כלום. אין להסיק מכך שנשים אלו מצאו דרך להפוך חיידקי עששת לאנרגיה - זו רק דרכן המגושמת-אך-חיננית להגיד לכם שאתם מכוערים מדי. במקרה כזה מומלץ להתייאש, אם אתם באמת כאלה, או לכוון נמוך יותר, אם נדמה לכם שזו בסך הכל אי הבנה משעשעת.

אפשרות נוספת היא לפתח קשרי התכתבות עם האובייקט בו אתם מעוניינים. אם אתם כבר עומדים בקשרים כאלה עם הבחורה, העבירו בעדינות את נושאי ההתכתבויות מענייני עבודה לנושאים אישיים וחטטניים יותר. כדאי לגלות עניין בחיי המין הנוכחיים שלה, בדברים שמטרידים אותה, בהעדפותיה התרבותיות או בחיות הבית האהובות עליה. אם אין ביניכם קשרי עבודה ישירים, אפשר לשלוח לה דואר בטעות, ולהמתין לתגובה המיתממת כדי לקדם את העניין.

הדבר החשוב ביותר שראוי לזכור כשאתם משוחחים או מתכתבים עם האישה שאתם בעקבותיה, הוא לא להעמיק בנושאי הדיון. על פי רוב, אין לאף אחד סבלנות לרדת לסוף דעתם של אנשים אחרים בתחומי העניין המשעממים שלהם, ולהבדיל, כך ייחסך מכם הצורך להיראות מעמיקים בתחומים בהם אתם מתיימרים להבין דבר או שניים, כשלמעשה אין לכם שמץ של מושג בהם. המינון הנכון, לפיכך, הוא גירוד עדין של פני השטח, תוך גילוי יכולת רטורית טובה. תצפיות הוכיחו שנשים נוחות לבלבל זאת עם אינטליגנציה - תכונה שמשום מה הן נוטות להעריך אף יותר. משלב זה ואילך, בו נוצר קשר ראשוני, לצד סיבה לשמירה עליו עד שיתייצב על הרמה המבוקשת, כבר אין לנו עצות טובות עבורכם, מלבד זהירות, אולי. הרבה זהירות וערמומיות.

לסיום, ובמסגרת העצה השבועית, (שכן אפשר היה להמשיך לפטפט בנושא הזה לנצח, אבל כמו תמיד, הכי טוב פשוט לצאת לשטח ולפעול) כמה עצות מועילות, שלפעמים מצליחות לנו ולפעמים לא:

1. בשום אופן אל תחשפו את העובדה שאתם אוהבים למדוד וללבוש בגדי נשים. גם לא שיש לכם שלשול מחריד כבר שבוע.
2. המנעו משימוש בהומור פרוע או יבש מדי. נשים לא בורכו ביכולת ליהנות מהאחד והאמינו לנו שהסוג השני לא יוסיף לכם חן רב.
3. אם הן לא מסכימות בהתחלה, נסו בעדינות להציע קצת כסף. אם תתקלו במבט נדהם, תוכלו לפרוץ בצחוק גדול ולהתנצל על ההומור הפרוע שלכם.
4. גם אם יש יפים מכם במשרד, לא חייבים להתפשר על המכוערת ביותר. לחלק מהנשים יש סטנדרטים משונים, ומאוד יכול להיות שאם באותו שבוע מת לה החתול או משהו ביזארי שכזה, גם הכוסית של הבניין תאהב אתכם.
5. כדי להצליח, חייבים להקרין תמיד תדמית של הצלחה.


בשבוע הבא: עצות למין היפה. איך ללכוד את תשומת ליבם של הגברים, מה ללבוש, איך לאסוף את השיער, והאם כדאי להתעניין בכדורגל?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by