ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס, גולשים ורוקנרול - נאפסטר, הסרט 
 
 איש אחד, כנגד כל הסיכויים   
 
מערכת חיים ברשת

רשת המוזיקה MTV עומדת להפיק סרט על סיפור חייו של האיש הצעיר העומד מאחורי נאפסטר. הכינו את הממחטות ואת הארנקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש בזה את כל החומרים הנחוצים לסרט שהאמריקאים אוהבים - סקס, גולשים ורוקנרול. וגם תעוזת היחיד נגד התאגידים המושחתים. ובל נשכח לציין תמימות נעורים כמובן. את כל השאר, יטרחו התסריטאים ההוליוודים להשלים, כך ששון פנינג יראה בסוף הסרט כמו גרסת הטקנו של מהטמה גנדי.

רשת הטלוויזיה MTV מתכננת לצלם סרט על האיש שעומד מאחורי שירות החלפת הקבצים און-ליין, נאפסטר. שון פנינג, יצר את נאפסטר, אשר אפשרה למשתמשים להחליף ביניהם קבצי מוזיקה מוקלטים בחינם, כשהיה סטודנט בן 19.

עכשיו הוא עומד לככב ככל הנראה בסרט המספר כיצד איש אחד, נטול השכלה קודמת במחשבים, אשר נשר מהקולג', הצליח ליצור שירות ממוחשב אשר בשיאו הכיל 70 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

דוברת מטעם MTV מסרה: "הכל אפשרי והאפשרות שהוא עומד לככב בתפקיד עצמו, לא נשללת". הדוברת מסרה כי פנינג משתף פעולה בכתיבת התסריט, אשר יציג את ילדותו וחייו, לפני ואחרי נאפסטר. הסרט עתיד לצאת ככל הנראה בשנה הקרובה או ב-2004.

היזם הצעיר קרא לחברה על שם הכינוי שדבק בו בימי ביה"ס. הוא הקים את החברה ביחד עם דודו, ג'ון פנינג, לפני כשלוש שנים, במימון של מספר משקיעים אמידים. אך כנפיה של נאפסטר קוצצו לאחר גל של תביעות משפטיות כבדות משקל, מצד תעשיית המוזיקה. החברה ניסתה לשקם עצמה כשירות מנויים לגיטימי בתשלום, אך הצעד נמנע ע"י בית המשפט והחברה נסגרה.

דוברת ה-MTV מסרה כי יוצר הסרטים אלקס וינטר, אשר יצר בין היתר את סרט ההמשך ל"מסע של ביל וטד", נבחר לכתוב ולביים את הסרט. שון פנינג מתכנן גם להיות המפיק בפועל של פסקול הסרט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by