ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פלא סקס 
 
 S.M.Sex בפלאפון   
 
מערכת חיים ברשת

מבוכה בפלאפון לאחר שתוכנה עסקית להפצת הודעות SMS אפשרה משלוח הודעות סקס. ניתן לעשות זאת גם בדואר אלקטרוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מבוכה בפלאפון: אדם שהשתמש בתוכנה עסקית להפצת הודעות SMS, שלח אלפי הודעות המציעות שירותי סקס. האדם, שלפי דיווח ב"מעריב" אותר בינתיים והוזהר על ידי פלאפון שלא לחזור על מעשיו, השתמש בתוכנה למשלוח המוני של הודעות SMS ובעזרתה הפיץ את בשורתו. במעריב אף צויין כי המערכת מסופקת למנויים העסקיים בעידודה של פלאפון עצמה. בהודעה, שהופצה בתחילת השבוע, הוצעו במרומז שירותי מין והפנייה למספר ברשת מירס בו יוכלו להנות משירותים אלו.

נזכיר גם כי ניתן לשלוח הודעות זבל למנויי פלאפון באמצעות תוכנת האאוטלוק, או האאוטלוק אקספרס. על מנת לעשות זאת, יש לשלוח הודעות דואר אלקטרוני לכתובת msg.pelephone.co.il@%%%%%%-%%% (כאשר %%%%%%-%%% הוא מספר הטלפון אליו ברצונך לשלוח את ההודעה). נדגיש כי פלאפון, כחברות סלולריות אחרות, מעודדות שימוש בשירותים אלו, כמו שניתן לראות כאן. עם זאת, כעת עומדת בפני הספקיות הסלולריות בעיה היות וספאמרים משתמשים בשירותים אלו על מנת להפיץ את הטלפונים בזבל.

מלבד שימוש בדואר האלקטרוני, מוצף השוק בתוכנות המאפשרות משלוח המוני של הודעות. לא נפרט את מיקום האתרים, על מנת שלא לעודד פעילות ספאמרים סלולריים, אך נציין כי ניתן למצאם בדקות בודדות של חיפוש, כך שמדובר בתחום פרוץ למדי, בו כל המעוניין בכך יוכל להיעשות ספאמר ובמהירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by