ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלחו לי את דואר הזבל שלכם 
 
 מנסה לעצור את הספאם: קליפורניה   
 
מערכת חיים ברשת

התביעה בקליפורניה מבקשת מתושבי המדינה לסייע במאבקם במפיצי דואר הזבל ולשלוח להם דוגמאות Spam. מעניין כמה דואר הזבל הם יקבלו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"שלחו לי את דואר הזבל שלכם", מבקש התובע המחוזי של קליפורניה, במאמץ לשים קץ, אחת ולתמיד למחלת דואר הזבל, כך מדווח wired.

בשבוע שעבר דיווחנו כאן כי מדינת קליפורניה החלה לתבוע חברות העוברות על חוקי ה-Spam (דואר הזבל). חוקים אלו, מחייבים חברות השולחות דואר זבל לרשום בנושא המכתב את האותיות ADV וכן למקם, במקום בולט, כתובת דואר אלקטרונית שבאמצעותה ניתן לבקש את הסרתנו מרשימת התפוצה, או לחילופין, מספר 1-800 אליו ניתן להתקשר על מנת לבקש זאת. התביעה הינה הראשונה מסוגה, היות ועד כה נמנעו מדינות לתבוע ספאמרים והיו אלו ארגונים פרטיים או ציבוריים שעשו זאת במקומם.

כעת, כאמור, מנסה מדינת קליפורניה לעמוד בראש המאמץ למלחמה בספאם ולשם כך היא מבקשת מכל תושבי קליפורניה, לשלוח אליה דוגמאות מדברי דואר הזבל שהתקבלו אצלם. מי שמעוניין לתרום למאמץ זה (והינו תושב קליפורניה) יכול עשות זאת בעמוד זה.

אך אליה וקוץ בה. כנהוג אצל חלק מגופי הממשל, קודם מדברים ורק אחרי כן בודקים את משמעות ההצהרה. בהנחה שרק אחוזים בודדים מתושבי מדינת הענק קליפורניה ישלחו לתובע המחוזי דוגמאות מדברי דואר הזבל שלהם, יזדקקו בתביעה לתושבי רפובליקת בננות שלימה, על מנת לעבור על העדויות, הרי מדובר בכמויות א ד י ר ו ת של דואר זבל. ניתן להניח שבקרוב תוכל התביעה בקליפורניה לחוש, על בשרה, מה היא משמעות המונח דואר זבל.

בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by