ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיסק כבר בפנים 

הדיסק כבר בפנים

 
 
סער קרני

תוכנה נוחה להכנת עטיפות לתקליטורים, ניקוי הרג'יסטרי מכניסות מיותרות, גרסה תלת מימדית מרהיבה לסנייק הקלאסי ובפינת המלצות הגולשים: תוסף חיוני ל-Windows XP

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – CD-Cover Editor

 
הצירוף הקטלני של תוכנות שיתוף קבצים, אינטרנט מהיר וצורבים הפך מחשבים רבים למפעלי צריבה של ממש. העסק פשוט מאד: מורידים שירים או סרטים, ממירים לפורמט המתאים, צורבים והופ – יש (עוד) דיסק חדש. רק דבר אחד חסר כדי שהעסק באמת יהיה מושלם: עטיפה צבעונית ויפה, שעליה ניתן לרשום את תכולת הדיסק, בצירוף תמונה מתאימה. אם עד כה הסתפקתם בכתיבה מבולגנת של שמות השירים על הצד הפנימי של העטיפה – הגיע הזמן לשדרג את עצמכם, ולהשתמש ב-CD-Cover Editor.

מדובר בתוכנה שבעזרתה ניתן ליצור בקלות עטיפות מהודרות עבור הדיסקים שהכנתם במו צורביכם. ישנה הפרדה בין החלק האחורי לבין החלק הקדמי של העטיפה, כאשר בכל אחד מהם ניתן לשלב תמונות עפ"י בחירתכם וגם כיתוב מתאים, כולל בדפנות העטיפה. ניתן לשלוט בפרמטרים שונים, דוגמת מיקום הטקסט ובחירת הפונטים.
 
 
אין צורך לטרוח ולנחש מהו הגודל הנדרש של התמונה: התוכנה תבצע את ההתאמה הנדרשת באופן אוטומטי, אם כי כמובן לא מומלץ להשתמש בתמונה בגודל של אייקון. אגב, תמונות רבות של תקליטורים ניתן למצוא באתר הזה. פרט לעטיפה עצמה, ניתן לעצב גם מדבקות עגולות עם פרטים אודות תוכן הדיסק, ואותן אפשר להדביק על התקליטורים עצמם.

רשיון: שיתופי
גרסה: 2.1
גודל קובץ להורדה: 715 ק"ב
 

לא למקצוענים בלבד – Jv16 Power Tools

 
המונח "רג'יסטרי" מהלך אימים על משתמשים רבים, שמתרחקים ממנו כאילו היה מצורע. ברג'יסטרי שמורים, בין היתר, נתונים שונים אודות התוכנות המותקנות על המחשב שלנו, ומחיקה לא זהירה של קבצים מסוימים עלולה לגרום לאסון, עד רמת קריסת המחשב. מצד שני – תוכנות רבות שאותן אנו מסירים מהמחשב אינן דואגות לנקות את הכניסות שהוקצו להן ברג'יסטרי, והדבר גורם להצטברות קבצים בלתי נחוצים בדיסק הקשוח – מתכון בטוח לבזבוז מקום אחסון ולתקלות.

הפתרון פשוט: שימוש בתוכנה המאפשרת טיפול נוח ברג'יסטרי ומחיקת קבצים מיותרים ללא חשש. Jv16 Power Tools היא התוכנה שתסייע לכם לשמור על מחשב נקי, שעובד בצורה יעילה יותר. היתרון הגדול של התוכנה הוא פשטות השימוש בה וההסברים המפורטים, המנחים את המשתמש בכל שלב מה עליו לעשות. בעזרת התוכנה תוכלו להיפטר מכניסות לא נחוצות ברג'יסטרי, לסלק קבצים זמניים וקבצים כפולים מהדיסק הקשיח, לשלוט על התוכנות המופעלות באופן אוטומטי עם עליית מערכת ההפעלה ולגשת לאפשרויות שימושיות נוספות.

רשיון: חופשי (לשימוש ביתי)
גרסה: 1.1
גודל קובץ להורדה: 1.32 מ"ב
 
 

שחקו אותה – Axy Snake

 
סנייק הוא ככל הנראה המשחק היחיד בעולם שחייב את הפופולאריות שלו למכשירי הטלפון הסלולאריים. אלמלא אותם מכשירים ספק אם מישהו בכלל היה שומע על המשחק הזה, אולם כתוצאה מהפופולאריות הרבה שצבר, המשחק עבר הסבה אל המחשב האישי וניתן למצוא גרסאות רבות וטובות שלו. עבור הקורא היחיד שאינו מחזיק בטלפון סלולארי ואינו מכיר את סנייק, נסביר שמדובר במשחק שבו השחקן שולט בנחש קטן, ועליו לזלול פירות (ולפעמים גם חיות קטנות) ולהימנע מהתנגשות בקירות המבוך ובזנבו המתארך.

Axy Snake הוא גרסה תלת ממדית מוצלחת של סנייק. החוקים מעט שונים מהמשחק המקורי, כאשר נגיעה בזנב או בעצמים השונים הפזורים במבוך אינה גורמת לפסילה מיידית, אלא רק להפחתת הניקוד. בכל שלב יש לצבור נקודות באמצעות אכילת פירות ופטריות, ולבסוף יש למצוא את המפתח, המקנה מעבר אל השלב הבא. בגרסה השיתופית ניתן לשחק בשני אזורים שונים, כאשר בכל אזור ישנם 5 שלבים.

רשיון: שיתופי
גרסה: 1.0
גודל קובץ להורדה: 4.3 מ"ב
 

התוכנות שלכם

אלכס מאשדוד ממליץ על XP-AntiSpy: "תוכנה טובה מאד ושימושית לבעלי מערכת ההפעלה Windows XP. התוכנה מאפשרת לנטרל פעולות שונות ועדכונים אוטומטיים שמתבצעים ע"י תוכנות ויישומים, לעיתים ללא ידיעתנו ובניגוד לרצוננו. לדוגמה, ניתן למנוע הופעה והעברה של הודעות שגיאה לאתר של מייקרוסופט. בכך ניתן לעבוד בצורה נוחה ונעימה יותר, ללא הפרעות מרגיזות."

רשיון: חופשי
גרסה: 3.61
גודל קובץ להורדה: 27 ק"ב

גם לכם יש תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? שילחו Email אל software@nana.co.il או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ו.. גם אתם תוכלו להמליץ!


עדכוני גרסאות

Square-Off – גרסה 1.4 למשחק ההיגיון הממכר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by