ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איפה מגבים זיכרונות של הסלולרי? במטען 
 
 האם כך זה יראה? (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

שני אנשי עסקים מאירלנד רשמו פטנט על מטען שיגבה את מספרי הטלפון שעל המכשיר הסלולרי, למקרה של גניבה או אובדן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעידן שבו לכל אחד (כמעט) יש טלפון סלולרי רבים לא טורחים לנהל ספר טלפונים על המחשב או בכתב יד כגיבוי. ההסתמכות על הטכנולוגיה הביאה למצב שבו איבוד או גניבת טלפון סלולרי, מעבר למשמעויות האחרות שלהם, יכולים להביא לאובדן של מספרי טלפון חשובים ששמרנו בו.

אתר ה-BBC מדווח כי שני אנשי עסקים באירלנד רשמו פטנט על רעיון למטען חכם עבור טלפונים סלולרים, שמגבה את כל המידע מהנייד בזמן הטעינה. הרעיון להמצאה בא לאחר שמחבריהם אבד הטלפון הנייד בעת ביקור בפאב.

אנשים שאיבדו את הטלפון הסלולרי שלהם, יוכלו לחבר את המכשיר החדש למטען ובעזרת סיסמה אישית לשחזר את הטלפונים שהיו על המכשיר שאבד. כיום, ניתן לגבות את מספרי הטלפון בחלק מהדגמים רק בעזרת כבל שמתחבר למחשב.

שני אנשי העסקים עדיין לא ייצרו אב טיפוס למטען, אולם הם כבר מנהלים שיחות עם יצרני טלפונים ניידים, ובהם סימנס. "באופן בסיסי מדובר בהכנסת שבב למטען, ולא מדובר בתוספת עלות רצינית", אמר פול סטוקס, אחד מהוגי הרעיון.

על הנייר לפחות נראה כי לפטנט יהיה שוק לא קטן. לפי נתוני ממשלת בריטניה בכל שלוש דקות נגנב טלפון סלולרי. רק בשנה שעברה נגנבו כ-700 אלף מכשירים ברחבי המדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by