ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שבוע חרם על קניית משחקי מחשב 
 
 הכרזה של הקמפיין    
 
מערכת חיים ברשת

קבוצה של גיימרים בבריטניה קוראים לצרכנים לא לקנות משחקי מחשב במשך שבוע לקראת חג המולד כדי ללחוץ על היצרנים להוריד מחירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרכנים בריטים נקראים להימנע מרכישת משחקי מחשב בתקופה שלפני חג המולד, כחלק ממסע שמטרתו להוריד את רמת המחירים של המשחקים. אתר The Register קבוצה של גיימרים הכריזה על "שבוע ללא קניית משחקי מחשב", אשר יחול בין ה-1 ל-8 בדצמבר.

בקבוצה מקווים כי מספיק אנשים יצטרפו לגל המחאה על מנת שתעשיית המשחקים תיקח אותם ברצינות. כ-80 אחוזים מרווחי התעשייה מקורם במכירות בתקופת חג המולד. לדעתם, אם הם יצליחו לארגן קבוצה מספיק גדולה של צרכנים חברות משחקי המחשב עשויות להוריד את המחירים. רוב משחקי המחשב עולים כיום כ-45 ליש"ט (כ-340 שקלים), אולם לטענת הגיימרים במציאות עלות ייצורם מגיעה לכ-40 פני (כ-3 שקלים).

"אנו לא קוראים לקהל לא לקנות משחקים בכלל. כל מה שאנו רוצים זה להפגין את הכוח של הצרכנים על ידי סירוב לקנות משחקים בשבוע אחד של השנה. רק כך נוכל לקבל את תשומת ליבן של החברות בתעשייה לדרישות שלנו", נאמר באחד מהאתרים שהוקמו כדי לקדם את הקמפיין. לטענתם, אין כל סיבה שמשחקים לא יימכרו ב-20 ליש"ט (כ-150 שקלים) או פחות.

בין התומכים בתוכנית: עיתונאים, ומפתחי משחקים, שהקימו אתר מיוחד, ובו גם ניתן להצטרף לעצומה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by