ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בגדי הכנסת החדשים 
 
 יותר מרווח. האתר המחודש   
 
עידו קינן

אתר הכנסת, שהושק ב-96', עלה אמש (ב') במראה מחודש; הבשורה העיקרית: ניסיון לארגן טוב יותר את כמויות המידע העצומות בו; מנהלת האתר: בעתיד יוקמו פורטל פרלמנטרי ואיזור לילדים, וגולשים יוכלו להשתתף בדיוני ועדת החוקה; דוברי הערבית והאנגלית יצטרכו להמתין עוד קצת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שולט באנגלית וערבית. העיצוב הישן
 שולט באנגלית וערבית. העיצוב הישן   
אתר האינטרנט של הכנסת, שהושק לראשונה בסוף 96', הושק אמש (ב') במראה מחודש. החידוש העיקרי הוא ארגון מחדש של כמויות המידע העצומות בו. האתר נמצא בתקופת הרצה, וצפויים בו חידושים נוספים בשנה הקרובה.

בין החידושים הבולטים בעיצוב המחודש: גרפיקה ידידותית יותר, עמוד פתיחה עמוס פחות, חלון מבזקים על ישיבות הוועדות ומנוע חיפוש מתוחכם יותר. "האתר כל כך גדול מבחינת התכנים והיישומים שבו, שאפילו אנחנו לא ידענו כל מה שיש בו", סיפרה לחיים ברשת מנהלת האתר, נעמי קמחי. "היינו צריכים לקחת את כל התכנים של האתר ולאנדקס באופן הגיוני". האתר עוצב, לדבריה, כך שיהיה "יותר סולידי, חלק ונגיש, ושכל התכנים יובאו בעת ובעונה אחת לידיעת הגולש".
 
 
תקציב האתר עמד בשנה החולפת על כמיליון שקלים, ובקשה לתקציב דומה לשנה הבאה ממתינה לאישור. בעתיד יעלו באתר תת-אתרים לילדים, לוועדת חוקה, חוק ומשפט, שיאפשר לגולשים להשתתף בישיבותיה, לנציב הדורות הבאים, למבקרת הכנסת ולדיווחים על תקציבי הח"כים לקשר עם הציבור. "פורטל פרלמנטרי", מעין אינדקס אתרי ממשל, חקיקה וחדשות מהארץ והעולם, יוקם בקרוב, ושידורים מהמליאה ומוועדות הכנסת, שכבר משודרים באתר, יאונדקסו ויהיו זמינים בארכיון האתר.

בשלב זה, הושק העמוד החדש רק בעברית. צוות האתר נמצא במהלך שדרוג הגירסה הערבית, ובהמשך תשודרג גם הגירסה באנגלית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by