ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
60 מיליארד אימיילים ביום 
 
 דואר הזבל יהווה יותר ממחצית הודעות הדואר שנקבל ב-2006    
 
מערכת חיים ברשת

זה הנתון אותו צופה חברת המחקר IDC לשנת 2006; אל תופתעו אם מרבית התוספת תתבטא דווקא בדואר זבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר האימיילים הנשלחים ביום יכפיל את עצמו מכ-31 מיליארד כיום לכ-60 מיליארד עד שנת 2006, כך צופה חברת IDC.

באופן מאוד לא מפתיע, צופים בחברה כי מרבית ההרחבה בתעבורת הדואר האלקטרוני לא תבוא ממסרים שנקבל מחברים. כיום, כשני שלישים מההודעות שנשלחות ברשת הנן הודעות שנשלחות מאדם אחד לאחר. כל היתר מורכב מדואר זבל, ומידע שנשלח מחברות שונות כמו תוצאות ספורט או שערי מניות.

על פי המחקר, בשנת 2006 יגדל מספרם של הודעות הזבל והמידע, והם יהוו מעט יותר ממחצית ההודעות שישלחו מדי יום. סגן נשיא חברת המחקר, מארק לויט, אמר כי חברות התוכנה והמשתמשים ימצאו את הדרכים על מנת להבטיח שהדואר האלקטרוני יישאר כלי עם ערך עסקי. לדבריו, המשתמשים ידרשו יותר ויותר כלים חכמים לסינון הודעות. זאת, על מנת שיוכלו להגיע להודעות החשובות באמת בתוך בליל דואר הזבל שיציף אותם.

המחקר נועד על מנת לנסות ולהבין את המגמות העתידיות להתפתחות הדואר האלקטרוני, בין היתר על רקע טכנולוגיות חדשות יותר כמו מסרים מיידיים (ICQ MSN Messanger וכו'). על פי המחקר דפדפני האינטרנט ימשיכו להיות השיטה המרכזית לגישה לתיבת הדואר האלקטרוני. לדברי לויט ודובר בנתון משמעותי, משום שייתכן כי עובדים המשתמשים כיום בתוכנות כמו Outlook של מיקרוסופט ידרשו לעבור לקרוא את הדואר האלקטרוני האישי דרך הדפדפן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by