ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פלאפון משיקה רשת סלולרית מהדור השלישי 
 
 רשת 3G מאפשרת יתרון טכנלוגי על פני המתחרות   
 
מערכת חיים ברשת

הרשת תאפשר, בשלב הראשון רק באזור ירושלים, להעביר נתונים במהירויות הגבוהות כמעט פי 3 ממודם ביתי רגיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת פלאפון הודיעה היום (שני) על השקת רשת סלולרית 1X המבוססת על טכנולוגיית הדור השלישי (3G). החל מהבוקר פועלת הרשת החדשה באזור ירושלים ומאפשרת העברת נתונים על גבי הרשת הסלולרית במהירויות הגבוהות כמעט פי 3 ממודם ביתי רגיל.

פריסת הרשת תורחב בהמשך לאזורים נוספים בארץ. בסך הכל משקיעה החברה בהקמה של הרשת יותר מ–150 מיליון דולר. רשת ה–1X כבר פועלת כיום בקוריאה, ביפאן, בארה"ב ובקנדה.

רשתות 3G מיועדות בעיקר לשם העברת נתונים גבוהה יותר מרשתות סלולריות מדור 2.5. זאת בין היתר, לשם שימוש להעברת וידאו או לגלישה באמצעות מכשירים ניידים. לשם כך, נדרש רוחב פס אלחוטי גבוה בהרבה מאשר ברשתות הקיימות כיום. מתחרותיה של פלאפון, אורנג' וסלקום, כבר מפעילות רשת מדור 2.5 זה מספר חודשים.

הרשתות מהדור הראשון היו רשתות אנאלוגיות, כדוגמת הרשת הראשונה שהפעילה פלאפון בארץ. בדור השני של הרשתות הסלולריות הכרנו רשתות דיגיטליות, שיכולות לנצל את התדרים שהוקצו לחברות ביעילות רבה יותר. זאת, על מנת לאפשר למנויים רבים יותר להתחבר, ובעלות נמוכה יותר. עם זאת, העברת הנתונים ברשתות אלו עדיין די נמוכה. במעבר לרשתות ה- 3G נוצר הצורך לגשר על הפערים בשל עלויות המעבר. לשם כך נוצרו רשתות מדור 2.5 שמאפשרות העברת נתונים במהירויות דודמות לאלו של המודם הביתי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by