ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
זינה הצועקת עכשיו אצלך בבית 

זינה הצועקת עכשיו אצלך בבית

 
 
אודליה ברקין

נבחרת של סלברטאים צורחים בכל כוחם הוקלטה עבור חברת כרטיסי הברכה המקוונים, אמריקן גריטינג, לרגל חג ליל כל הקדושים באמריקה. ההכנסות יועברו לצדקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעקה - צרחות במלוא גרון (כרזת הסרט)
 הצעקה - צרחות במלוא גרון (כרזת הסרט)   
ליל כל הקדושים, או בשמו הלועזי הלווין (Halloween) בארצות הברית משמעותו להפחיד ולפחד. חברת כרטיסי הברכה אמריקן גריטינג.קום. החליטה להפחיד את הציבור ובאותה הזדמנות לנצל את החג למטרות צדקה.

היא פנתה לנסיכה הלוחמת הלוא היא זינה, לוסי לולס, האמא הטרייה, לכוכבת "הצעקה" קורטני קוקס ארקט, ולכוכבות "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", ג`ניפר לאו היואיט, וברנדי, שכבר הוכיחו שהריאות שלהן מפותחות מספיק בשביל לצרוח כמו שצריך.
 
ביוויס ובטהד בתחפושות מיוחדות ל`הלוווין`
 ביוויס ובטהד בתחפושות מיוחדות ל`הלוווין`   
גם הסוכנת סקאלי, הלוא היא גיליאן אנדרסון שגם לה יצא להתאמן בצרחות פה ושם, המתאגרף רוקי "הסלע" מאיויה, מ-WWF וזוג המתבגרים הבלתי נלאה, ביוויס ובטהד לקחו חלק.

כל הסלבריטאים האלו תרמו את קולם לסדרה של כרטיסי ברכה מקוונים לכבוד ליל כל הקדושים. מה יותר מפחיד מצרחה מקפיאת דם שנשלחת אליך מצורח מקצועי?
 
הרעיון שעומד מאחורי הפרוייקט הזה הוא שכל פעם שמישהו מהגולשים ישלח לרעהו צעקה של אחד מהמפורסמים, אמריקן גריטינגס תתרום סכום מסוים לקרן "סטארלייט", ארגון בינלאומי שלא למטרות רווח, שמוקדש לשיפור איכות חייהם של ילדים חולים ומשפחותיהם.

אז למרות שבישראל לא ממש מתחפשים, מגלפים דלעות ויוצאים לבקש ממתקים, אפשר וכדאי לבדוק את יכולות הצעקה של זינה, סקאלי וחבריהם ובאותה הזדמנות גם לעשות את המעשה הטוב שלכם להיום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by