ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכירו את בנות החסה. אתרי השבוע 

הכירו את בנות החסה. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

אתר של חבורת עלמות מצודדות, אם כי תמהוניות מעט, שלובשות רק עלי חסה, אתר עם הרבה התבטאויות מצחיקות של אנשים, אתר שמאפשר לכם ליצור "נאום בוש" משלכם, הכל על "מעגלי התבואה" ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lettuce Ladies

 
האסטרטגיה השיווקית של שימוש בסקס הוכיחה את עצמה זה מכבר כיעילה. PETA, הארגון האמריקני למען חיות, עושה שימוש באסטרטגיה זו כדי למכור אידיאולוגיה. 'גברות החסה' המצודדות (בינהן השחקנית אליזבת' ברקלי, כוכבת הסרט 'נערות שעשועים') נודדות ממדינה למדינה ברחבי ארה"ב, כשהן לא עוטות על גופן דבר מלבד עלי חסה וצדות את עינהם של עוברי אורח תמימים, כדי לשכנע אותם לחדול מאכילת בשר. האתר מכיל פרטים על העלמות, תמונות שלהן בפעולה, מתכונים לגופות בריאים וסקסיים, עשר סיבות להיות צמחוני, פירוט יתרונות הצמחונות הקשורים בהופעה חיצונית ובסקס, ותמונות של מפורסמים שרתמו את גופם להפצת הבשורה.
 

Things People Said

 
במקרים מסויימים, דווקא הכוונה להצחיק מחבלת באפקטיביות של ההומור. האתר הזה מכיל הומור שעוקף את המכשול הזה ומציג מאגר ציטוטים הורסים מצחוק של דברים שנאמרו על ידי אנשים שאינם קומיקאים, אשר בבסיס אמירותיהם לא עמדה הכוונה להצחיק. הציטוטים כוללים הצהרות לא נבונות בקורות חיים, הערות מתמיהות של רופאים בתיק הרפואי, מודעות מגוחכות בעיתונים, שאלות, הצעות ותלונות מדהימות שהופנו לנותני שירות שונים, דברים שילדים אומרים, דברי הבל מפי מפורסמים (בהם שמור מקום של כבוד למשפחת בוש הנשיאותית) ועוד.
 

Bush Speech

 
לאחר שמעיינים בקריאה למחאה כנגד ההתקפה המתוכננת של בוש ובלייר על עירק, פונים ליצירת נאום בוש. לרשותכם קטעי סאונד של מילים וביטויים אופייניים מתוך נאומים קודמים של הנשיא כמו 'דיקטטורים שקרנים' 'רשעות', 'צדק' ועוד מילים גדולות ומפחידות ומילות יחס שונות, לצד צלילי גיהוק, נפיחות ושאר קולות מבזים. לאחר שמצרפים את ההתבטאויות השגורות, מתקבל נאום עילג ומלעיג (על שום המחסור המשווע בפעלים והקולות שאינם הולמים את המוסד הנשיאותי), שיש בו כדי לרמז על אומדנם של מפעילי האתר הבריטיים את רמת המשכל של מנהיג העולם החופשי ודעתם על נאומיו המפיצים ניחוח דמגוגי, שבנויים מבליל ריק מתוכן של מילים גדולות.
 
 

CircleMakers

 
מסתבר שהיווצרותם של מעגלי יבול, או לפחות של חלקם, אינה בבחינת תופעה בלתי מוסברת. ג'ון לונדברג ורוד דיקינסון, אמני מעגלי יבול מבריטניה, מלמדים כיצד ניתן באמצעות קרש עץ, חבל וכמה כלים פשוטים נוספים ליצור מעגל יבול. כמו כן, מציגים השניים את ההיסטוריה של מעגלי היבול, תמונות מרהיבות, ועוד המון מידע הכולל את נסיונם האישי, כמו סיפורים מהשטח על אורות מוזרים ותופעות אנומליות צילומיות שמרמזים על כך שאולי בכל זאת הם נצפו בשעת מעשה על ידי יוצרי מעגלים 'אחרים'.
 

PBS Parents

 
הורות אינה משימה פשוטה. איכשהוא, כמעט שאי אפשר להימנע מטעויות - אם מנסים לשמר את המצב העוברי של הילד, מתקשה הילד בבגרותו להתמודד עם החיים, ואם משחררים את חבל הטבור יתר על המידה, הוא מצוי בתחושה שאין לו רשת ביטחון. לעולם יסחבו בוגרים מטענים ומשקעים משנות ילדותם ויעבירו אותם הלאה לדור הבא. המאמרים והעצות על התפתחות והתנהגות, תקשורת, בריאות ובטיחות, שפה וחינוך, לצד מגוון הפעילויות לזמן איכות שמציע האתר, עשויים לעזור להורים למזער את הנזק.
 

מכתבים בלתי נשכחים

 
רשות הדואר הישראלית מציגה אסופת מכתבים מרגשים, מצחיקים ובעלי עניין ציבורי, שנכתבו בידי אנשי רוח, אמנים, מנהיגים, סלבריטאים, ילדים וחיילים מהחזית - ישראלים וזרים - הפותחים צוהר לעולמם. ההצצה המרתקת תגלה, בין השאר, מכתב אהבה של אלתרמן לאהובתו עבריה בו הוא חושף את נפשו הכמהה: "...אני מבקש אותך מאוד מאוד", את מכתב ההתפטרות של שר התחבורה לשעבר, יצחק "העוגב" מרדכי, לאהוד ברק: "בכורח הנסיבות...נראה לי נכון להתפטר מן הממשלה" ומכתב נזיפה משעשע, ומעורר חשד מסוים, מאת שלום עליכם לביאליק: "אמנם משורר'ל, ומשורר'ל גדול, זמרון אצל היהודים, ובכל זאת, אין דבר, הפשל את הכותונת, הנה כך...".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by