ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוויה למכירה: נכסי נאפסטר למרבה במחיר 
 
 
מערכת חיים ברשת

נאפסטר כבר מתה רשמית מזה מספר שבועות, ולאחר דיונים על דיונים הוכרז ביום ששי כי יש קונה לחלקי הגופה של חברת החלפת הקבצים המנוחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת נאפסטר, אתר החלפת המוזיקה הפופולרי שידע ימים יפים יותר, הודיעה ביום ששי כי היא חתמה על כתב הצהרה בלתי מחייב למכור את נכסיה. בנאפסטר סירבו לנקוב בשם הקונה.

ריק אנטונוף, עו"ד המייצג את ועדת הנושים של נאפסטר, אמר כי לאחר מו"מ עם קבוצה נבחרת של מציעי מחירים שונים, הוא חתם הסכם הבנות עם חברה אחת, שבשמה סירב לנקוב, וכי ניתן להגיע לעסקה בשבוע הבא. בנוסף, אמר אנטונוף, כי ביום שני ביהמ"ש צפוי לאפשר לבא-כוח המדינה למנות נציג אחראי לנאפסטר, שיסייע לחדש את מינויה כחברה עבור השלבים הבאים של פשיטת הרגל ומכירת הנכסים.

מוקדם יותר החודש, קיבלה נאפסטר הצעת מחיר מחברת בידור למבוגרים, "פרייבט מדיה", אשר ניסתה לרכוש את כתובת הרשת של נאפסטר ואת הסימן המסחרי של החברה כדי ליצור שירות החלפת קבצים עבור סרטי פורנו. אנטונוף מסר כי הצעתה של חברת "פרייבט מדיה" לא נכנסה לרשימת מציעי המחיר הנבחרת, אך החברה עדיין נמצאת בדיונים עם קונים פוטנציאליים הממתינים לסיום הדיון בנושא העסקה שהוכרזה ביום ששי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by