ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
10 דברים לעשות באינטרנט לפני שנמות 

10 דברים לעשות באינטרנט לפני שנמות

 
 
יוני שדמי

בעיתונים ממילא אוהבים להאשים את האינטרנט בכל עוולה ופשע עלי אדמות, אז למה לא ליהנות מזה? הכתבה שתעשה ורוד על הלחיים לכל הטכנופובים באשר הם. לנסות את זה בבית? לא נמליץ על כך

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. לקנות משהו ממש טיפשי

תרנגולת מצווחת, לקניה לחצו על הלינק בכתבה
 תרנגולת מצווחת, לקניה לחצו על הלינק בכתבה   
בניגוד למה שמקובל לחשוב, האינטרנט לא המציאה שום דבר. אפילו הבראוזינג, השיטוט חסר המעש שמהווה, לפי כמה סקרים, יותר מ80% מהפעילות באינטרנט, הוא לא יותר מהעתק ווירטואלי ורב-מימדי של שופינג. אותו מבט מזוגג, אותה התרכזות מדוקדקת בפריטים חסרי תועלת ושימוש, אותה גלישה איטית ורגועה, אותה חוסר משמעות קוסמית. לכן השילוב בין השניים כה מוצלח: תרנגולת גומי מצווחת, ספרי מד"ב עתיקים בתרגום סובייטי, שירה מגנטית, את הכל אפשר לקנות באינטרנט, ועד שלא רכשת אייטם אחד מטומטם באמת, הרי שטרם דפקת גלישה ראויה לשמה.
 

2. להשתמש בנטבאס

נטבאס, תוכנה קטנה וטיפשית מאוד שמאפשרת לכל זב חוטם לשחק אותה האקר, הייתה להיט גלובלי למשך כמה נאנו-שניות עד שנעלמה לטובת הטרנד הבא. ילדים משועממים בגיל החביון השתמשו בתוכנה בכדי לפרוץ למחשב של חבר - חברה - בוס - מורה, או הורדת קבצי היומן האישיים של דודה בלומה, בזמן שהיא משחקת עוד סיבוב של סוליטר. לא לדאוג, עם ההתבגרות המינית זה עובר.
 

3. לתפוס דמות סמכותית גולשת באתרי סקס ביזאריים

בין אם זה הבוס המשועמם, האב הלהוט או המחשב בחדר המורים המקומי, כולם גולשים באתרי סקס. כולם. כן, אפילו אמא. לכן, זו רק שאלה של טיימינג. כניסה דרמטית לחדר בזמן שהוא או היא גולשים ב"לדוד משה הייתה חווה - המרכז לחיי מין אלטרנטיביים" מבטיחה אופציות סחיטה וניצול נרחבות ביותר.
 
 

4. להקים סטארט-אפ

לצאת במגה-הנפקה בניו-יורק, ולהכשל בענק. אין משהו יותר שיקי מהיי-טק, ואין משהו יותר היי-טקי מסטארט-אפ. אחד המתכונים הבטוחים להצלחה עם בחורות הוא הזכרה נונשלנטית של משקיעי הון סיכון בחדרי מהגוני, טיסות טרנס-אטלנטיות ופטנט ענק שיעשה מיליונים. אין כל צורך להזכיר, לעומת זאת, שתשע מתוך עשר סטארט-אפים נכשלים קשות. אם אין כרגע ברשותך התקציב הדרוש להקמת סטארט-אפ עברי (מענק שחרור והלוואות עו"ש), הסתפק\י ברכישת כרטיסי ביקור מרשימים.
 

5. להיכנס לחדר צ'ט עברי

עם כינוי כמו "אחמד", "היטלר", או "כוסית12". חוויה אנתרופולוגית מעמיקה מובטחת, כשמיטב דרדקי ישראל יצווחו ככרוכיות ויאשימו אותך בכל, מהפיגוע בדיזינגוף, דרך חלקים נרחבים ממלחמת העולם השנייה ועד לחיי החברה המקרטעים שלהם, או, לחילופין, יזילו עלייך גלונים של ריר וירטואלי תוך יריית חמש הצעות מגונות בשנייה. בשביל זה יש אינטרנט.
 

6. להתחיל מכתב שרשרת

הם מסתובבים באינטרנט כמו זבובים מעל גופתו של כלב נדרס: מכתבי השרשרת. הם ינסו למכור לך הכל מכל כל, לשכנע אותך לתרום אלפי דולרים למטרה נעלה כלשהי, להירשם לאתרי סקס מכל מין וסוג, להתריע מפני וירוסים דמיוניים, או סתם לפרט בפנייך את האג`נדה של "הצופים הניאו-נאצים של טקסס". עד שלא חיברת אחד משלך והצפת את כל רשימת האייסיקיו בתחינות להפיץ הלאה, לא יצאת ידי חובתך כגולש\ת מנוסה.
 

7. להשתתף בלהט בוויכוח טיפשי להחריד באחד הפורומים של נענע

סטטיסטית, בכל רגע נתון מישהו מתווכח שם על משהו, יהיה זה המתכון המדויק לעוגת חצילים אוזבקית, או הקונדישינר הספציפי בו משתמש חיים יבין. יש מעט מאוד תוחלת בוויכוחים האלו, ותכופות הם מתדרדרים ללא יותר מחילופי האשמות אישיות על רקע מקצועה הלילי של אמו של אחד המשתתפים, אבל זה כל הקסם.
 

8. להשתמש במספר כרטיס אשראי גנוב ולהרגיש קינג

 
עוד הוכחה להתאמה המופלאה בין אופייה הפרטאצ`י של הרשת לאופי הישראלי הנלוז-לעיתים. לא כדאי ללכת על רכישות גדולות מדי (ייתכן שרכב שטח זה טיפה מוגזם) מפאת זעמו של בעל הכרטיס, אבל אין כל רע בפיצה צנועה על חשבון הברון (בדרך כלל אזרח אומלל מהעולם השלישי, שלא מבין על שום מה חויב בעשר דולר בבית עסק בשם "hapitza shel shlomo").
 

9. לפגוש מישהו מהאינטרנט ולהתאהב/להתאכזב קשות

"יש שתי סוגים של נקבות באינטרנט", אמר פעם קלאסטר, משתתף קבוע באחד מערוצי הצ`ט של נענע, "אלו שתפגוש במציאות ותראה שהן בהמות מטומטמות, ואלו שתפגוש במציאות ותראה שהן בהמות מטומטמות מאוד." למרות הפרשנות הפסימית, שווה לנסות, ולו רק בשביל לראות איך כל מריצי הקטעים והשנינויות מהערוץ הופכים בריל-לייף לפרחי קיר נחבאים וצנועים עד בכי.
 

10. לבלות עשר שעות נטו בגלישה רצופה

בלי צ`ט, בלי אופיס ובטח בלי לקום מהמחשב. רק זרימה אינסופית, מהפנטת, של מידע. אם מזה לא תבוא לך ההארה, אז אללה יוסטור, היא כבר לא תבוא מכלום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by