ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להקליט סיטי-טאוור עם פלייסטיישן 2  
 
 פלייסטיישן 2 - הדור החדש?   
 
רויטרס

חברת סוני עומדת לצייד את קונסולת המשחק פלייסטיישן 2 עם יכולת לקלוט ולהקליט שידורי טלוויזיה באיכות דיגיטלית גבוהה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שחיברה את הפלייסטיישן 2 לרשת האינטרנט, מתכננת חברת סוני את השדרוג הבא של קונסולת המשחקים, כך שבעתיד תוכל המכונה לשמש להקלטת שידורי טלוויזיה. מסוני נמסר כי למרות שלא נקבעו עדיין פרטים ולוחות זמנים לקראת הצעד הנ"ל, החליטה החברה להפוך את קונסולת המשחק למוצר בעל דגש גדול יותר על צריכה ביתית.

"החשיבה שלנו היא שעלינו לאפשר ללקוחות שלנו להנות יותר מגלישה ביתית וכן גם לנהל תכני שידור" אמר לרויטרס קניצ'י פוקונגה, דובר חטיבת הבידור האלקטרוני של סוני, אשר פיתחה את קונסולת המשחק.

סוני מנסה להפוך את הפלייסטיישן 2, אשר כבר מכר למעלה מ-40 מיליון יחידות ברחבי העולם, ליחידת הבידור הביתית המרכזית, אשר תאפשר למשתמשיה לערוך קניות און-ליין ולאפסן מוזיקה וסרטים. המוצר החדש, המאפשר אפסון תכניות טלוויזיה על גבי דיסק קשיח, יוכל לתת לסוני יתרון על גבי המתחרה העיקרית, מיקרוסופט, אשר גם היא רואה את שוק הבידור הביתי כמקור הכנסות שלא מנוצל עד תומו.

פוקונגה אמר כי חטיבת הבידור האלקטרוני של סוני עשויה להציע ערכות כוונון (טיונר) שיכילו חומרה לקליטת אותות שידור, דיסקים קשיחים ותוכנה להרצת מכשירי ההקלטה. סוני גם עשויה להוציא מכשיר פלייסטיישן 2 חדש, המכיל בתוכו טיונר ואת כל הפונקציות הדרושות. השדרוג, לפי מיטב ההערכות יוצג לראשונה ביפן, ורק אח"כ בשאר העולם.


קונסולת משחק או מכשיר צריכה ביתי?

פוקונגה אמר כי פיתוח המוצר קרוב להשלמתו מבחינה טכנית, אך קיימות מספר בעיות לפתור טרם יצא לשוק. בעיה אחת היא, כיצד לשווק את המוצר מבלי ליצור קונפליקט עם ערוצי המכירות של מקליט ה-DVD של חברת האם, סוני. "שוק המשחקים והשוק האודיו-ויזואלי הם שונים, אך המוצר הזה מכסה את שניהם", הסביר הדובר.

ביפן קיימות שיטות שידור טלוויזיה דיגיטליות, אנאלוגיות, לווין וכבלים וסוני עדיין לא החליטה אילו אותות יוכל מכשיר הפלייסטיישן לקלוט. סוני כבר הוציאה מכשירים המציעים ערכות חיבורי פס-רחב הכוללים דפדפן אינטרנט, מתאם אתרנט ודיסק קשיח בן 40 ג'יגה-בייט. עם כל אלו, יכול המשתמש לא רק לשחק און-ליין אלא גם לשמור מוזיקה מדיסקים והעביר אותה למיני-דיסקים, או לשמור תמונות סטילס ולהנות ממצגות על מסך הטלוויזיה.

מיקרוסופט הודיעה על תכניותיה להשיק שרות און-ליין למשחקים עבור קונסולת ה-Xbox, אשר מגיעה עם דיסק קשיח וחיבור אתרנט. אך החברה הודיעה כי אין בכוונתה להעניק יכולות הקלטה למכשיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by