ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכוכבים נגד שיתוף קבצים 
 
 בריטני ספירס: ``זה כמו לגנוב מחנות דיסקים``   
 
מערכת חיים ברשת

זמרים מפורסמים חברו ל-RIAA במסע פרסום נרחב כנגד שיתוף קבצי המוסיקה ברשת; המטרה: לחנך את קהל חובבי המוסיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איגוד תעשיית המוסיקה בארה"ב לא שוקט על שמריו ויוצא במסע פרסום בהשקעה של מאות מיליונים כנגד שיתוף קבצי המוסיקה ברשת, כך מדווח אתר CNET. הקמפיין, שייצא לדרך בעיתונות הכתובה ברדיו ובטלוויזיה, יכלול כוכבים רבים מתחום המוסיקה שישוו את הורדת המוסיקה מהרשת לגניבה.

המטרה של הקמפיין היא לגרום לאנשים להתבייש בהחלפת קבצי מוסיקה באופן בלתי חוקי ברשת. בכירים בענף המוסיקה אמרו שהם מעוניינים לחנך את חובבי המוסיקה ואת הוריהם כי החלפת קבצי מוסיקה ברשת אינה חוקית, ופוגעת באמנים. בין היתר ישתתפו בפרסומות כוכבים כמו סטינג, מדונה ובריטני ספירס.

"האם אתה מוכן להיכנס לחנות דיסקים ולגנוב דיסק. זה בדיוק מה שאתם עושים כשאתם גונבים את המוסיקה שלנו דרך המחשבים שלכם", תאמר ספירס באחד הפרסומות.

הקמפיין הוא החידוש האחרון במלחמה הארוכה של איגוד תעשיית המוסיקה בארה"ב (RIAA) במטרה לסגור את תעשיית החלפת הקבצים ברשת. זאת, במקביל לתביעות משפטיות כנגד חברות שונות, ואיומים לתבוע גם משתמשים פרטיים.

בשבוע שעבר התקיים בישראל פסטיבל "מיוזיק מרקט" שמטרתו מלחמה בפירטיות בתחום המוסיקה. במסגרת הפסטיבל התקיימו הופעות ונמכרו דיסקים ישראלים מוזלים. השאלה שעדיין נשארה פתוחה היא האם שקלו חברות התקליטים בארה"ב את האלטרנטיבה להשקעת מיליוני הדולרים דווקא בהוזלת מחירי הדיסקים, כאמצעי למלחמה בהחלפת הקבצים הפיראטית ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by