ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הטבעות - בקרוב המשחק 
 
 את הספר כבר קראתם?   
 
דורון יעקובי, גיימר

גל המסחור והמיתוג לא פסח גם יצירתו הקלאסית של טולקין אחרי הסרטים, הכוסות ומחזיקי המפתחות המזמרים מגיע תורו הצפוי של "שר הטבעות" - המשחק. מתי יגיעו גם המשקאות הקלים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Vivendi Universal Publishing, לה שייכים הזיכיונות לפיתוח משחקים המבוססים על ספרי "שר הטבעות", הכריזה על מספר משחקים חדשים המתרחשים בעולם הספרים.

כידוע, כרגע נמצא בפיתוח על ידי חברת Universal Interactive משחק הפעולה\הרפתקאה, Lord of The Rings: Fellowship of The Ring. המשחק יגיע למחשב האישי ולכל קונסולות הדור הבא. ובכן, החברה הודיעה כי לאחר משחק זה ישוחררו גם משחקי ההמשך המתאימים, הלא הם Lord of The Rings: The Two Towers וכן Lord of The Rings: The Return of The King.

משחק נוסף שחשפה החברה הוא משחק תפקידים המונטי המבוסס על ספרי "שר הטבעות", עליו סיפרנו לכם כבר לפני זמן מה. המשחק יקרא Lord of The Rings: Middle Earth Online, ויאפשר לשחקן להוביל דמות וירטואלית בעולם הארץ התיכונה.

המשחק האחרון הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת, אשר נקרא Lord of The Rings: The War of The Ring, בו תוכלו לבחור באחד משני הצדדים במלחמה: בבני האדם ובאלפים, או דווקא בצבאות האיומים של סאורון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by