ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היפנים האלה באמת משוגעים. אתרי השבוע 

היפנים האלה באמת משוגעים. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

אוסף מרשים של תופעות שאולי נראות נורמליות עבור היפנים, אבל מהוות טירוף גמור עבור בני תרבות המערב, אדם (כנראה מעורער מעט מלכתחילה) שמבקש שיוציאו אותו מדעתו, אתר דייטים לנשים ומחקר מסמר שיער שמוכיח את הקשר בין בחינות סוף השנה למותה המצער של הסבתא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drive Me Insane

 
פתאום קם אדם בבוקר ומחליט למלא את הוואקום המשמים בחייו בחברים וירטואלים טורדניים. ובפשטות, פול מאתיס מבקש מגולשים להעביר אותו על דעתו. לרשותכם עומדים מספר אמצעים כדי למלא את משאלת הלב הביזארית: להקליד טקסט מרגיז ורפטטיבי שמומר למסרים ווקאליים שישודרו בדירתו, להדליק ולכבות את תאורת הסלון בקצב הדיסקו, לשלוח קובץ של מוסיקה מעצבנת במיוחד ולכפות עליו לשמוע אותה, לשוחח עם אחרים המבקשים להרוס את את שפיותו ולצפות בשידורי מצלמת הרשת שמאפשרת לחזות בתהליך היטרפותו של אדם ששפיותו מוטלת בספק ממילא.
 

Syberpink - A quirky Japanese collection

 
במה לתופעות יפניות אשר אל מולן האדם המערבי לא יכול אלא להשתאות ולהזכיר לעצמו שהן מתרחשות על אותה הפלנטה ממש. המניפסטים של הטרלול הגורף כוללים דוגמאות לאנגריש - האנגלית המשובשת השגורה בפי היפנים - כפי שהיא מופיעה על שלטים ומוצרי צריכה, צילומים של חפצים המשמשים את היפנים בחייהם ולא ניתן אלא להביט בהם בהשתאות, תוכניות טלוויזיה ששידורן בכל מקום אחר היו מהווים עילה לזרוק את מפיקיהן לכלא, האתר של אולונג - ארנב הפנקייק, דיווחים בעיתונות על טרנדים סהרוריים והיד עוד נטוייה.
 

Totally off The Record

 
המקום לחלוק בו בצורה אנונימית סיפורים מצחיקים עד מסמרי שיער המתרחשים במקום העבודה. האתר מציע הזדמנות לחגוג על חשבונם של לקוחות וחברים לעבודה המוכיחים טפשות משוועת או אי-שפיות בדרגות שונות ולספר על תקריות מביכות שצובעות איכשהו את השגרה המעייפת בתוך הקוביה המשרדית.
 
 

shedate

 
אתר הכרויות חינמי לנשים בלבד, הפונה ללסביות, דו-מיניות ומה שביניהן. כמו באתר ההכרויות הפופולרי קופידון, גם כאן יוצר המנוע הממוחשב התאמות בין בנות זוג פוטנציאליות על פי הפרטים האישיים שנדרשות הנשים למלא. הפרטים נוגעים בין השאר לצורה החיצונית, לנסיון הזוגי עם נשים ולסוג הקשר הרצוי. כמו כן, מוזמנות הנשים להוסיף כמה מילים על עצמן, להשתתף בפורום הפעיל ולשוחח בצ'אטים. ובהמשך, אם להסתמך על הבטחתן של מפעילות האתר, יתווספו מדורים נוספים.
 

DeadGrandmother

 
נסיון של שנים כמרצה לגנטיקה באוניברסיטת קונטיקט לימד את מייק אדאמס שהשבוע הקודם למבחן הוא שבוע מסוכן במיוחד לקרוביהם של סטודנטים. לדוגמה, ההסתברות שסבתו של סטודנט תמות בדיוק לפני שהוא אמור להיבחן היא גבוהה להחריד. על מנת לעורר את הציבור לבעיה הסוציאלית/בריאותית שסובלת ממנה האומה, מציג אדאמס את הנתונים המצמררים בצורת טבלאות וגרפים, מגיע למסקנה המתבקשת שהקרובים מדאיגים את עצמם למוות מתוצאות הבחינה של יקיריהם ומציע פתרונות למצב הקטסטרופלי, לפני שיהיה מאוחר מדי.
 

Gardener's Path

 
מי שרוצה להוסיף ירקרקות לחייו והוא למוד נסיונות כושלים חוזרים ונשנים שגרמו לו להטיל ספק ביכולתו לקחת אחריות על כל אורגניזם חי באשר הוא - אל נואש! המדריך לבעלי האצבעות השחורות מפרט שלב אחר שלב בשפה ברורה למאותגרים בוטנית, מה צריך לעשות כדי לגרום לצמח שלכם לחיות ולשגשג, ולהרגיש אדם טוב יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by