ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ציד אנרכיסטי און-ליין 
 
 המפגינים האנרכיסטים עולים כיתה   
 
מערכת חיים ברשת

לקראת פגישת הבנק העולמי וקרן המטבע הבינ"ל, נקראו המפגינים האנרכיסטים להשתתף ב"ציד טורפי-נבלות" - המשטרה מתלהבת קצת פחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנרכיסטים המגיעים למחות בשבוע הבא בפגישה השנתית של קרן המטבע הבינלאומית IMF והבנק הלאומי, נקראו להשתתף ב"ציד טורפי-נבלות אנרכיסטי" און-ליין. דבר אשר העלה את חמתה של משטרת וושינגטון, החוששת כי מפגינים עלולים להסב נזק לרכוש ולחולל הרס ברחבי העיר.

שברת חלון של מק'דונלדס? קבלת 300 נקודות. אם עלה בידך לפנצ'ר ניידת של משטרת וושינגטון, תזכה ב-75 נקודות. 400 נקודות מובטחות, למי שיצליח לקלוע עוגת קצפת בפניו הדשנים של מנהל תאגיד או נציג הבנק העולמי.

סגן מפקד המשטרה בוושינגטון, טרנס גיינר אמר בשימוע בקונגרס ביום ששי, כי רשויות החוק נצמאות בשיחות על מנת להחליט האם ההפגנות הצפויות הן "כה מזיקות למאמצי הבטחון, כך שחובה עלינו לנקוט בצעדי מניעה מראש".

מספר אלפי אנשים צפויים להפגין מחוץ למפקדות ה-IMF והבנק העולמי בסוף השבוע הבא. ההתכנסות האנטי-קפיטליסטית, קבוצה אנרכיסטית שבסיסה בוושינגטון, מתכננת גם לחסום את התנועה למשך יום אחד, חלוקת פמפלטים והפגנות אל מול בנייני תאגידים גדולים במרכז העסקים בעיר.

צ'אק, הוובמסטר בן ה-37 של האתר האנרכיסטי www.infoshop.org, אשר טבע את המושג "ציד טורפי הנבלות" מסר לרויטרס כי בסך הכל מדובר בבדיחה "אנשים שאלו מה אפשר לעשות כשהם באים לוושינגטון. אז הכנו את הרשימה כדי לגרום לאנשים לחשוב, כך שהם לא יעשו את הדברים המשעממים והסטנדרטים" אמר. "אני די מטיל ספק בכך שאנשים באמת יעקבו אחר מה שהם עושים רק עבור נקודות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by