ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שאקירה החדשה של פפסי 

שאקירה החדשה של פפסי

 
 
עמיחי יעקבי

שאקירה עוברת שינוי תדמית קיצוני בפרסומת החדשה של פפסי, שאגי מנסה גם הוא לשנות תדמית עם אלבום חדש ולא מצליח (אבל השיר סבבה), סנטנה מוציא אלבום חדש ומאחורי הקלעים של "מפלצות בע"מ"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המלאכית שאקירה

 
זה שבריטני יושבת לה בבית, לא אומר שפפסי צריכה להפסיד כסף. ביזנס זה ביזנס, וענקית המשקאות הקלים חושפת את הפרסומת החדשה שלה בכיכובה של (בריטני, אם את קוראת את זה, מוטב שתפסיקי עכשיו, זה עלול להכאיב לך מאוד) שאקירה.

מעריץ נחוש מצליח לחמוק מהמאבטחים ולחדור אל מאחורי הקלעים בהופעה של שאקירה, והכוכבת הלטינית הנדיבה (שלפי הצילומים כנראה עברה החלקת תלתלים קיצונית ואולי גם השתלת פנים כירוגית), מסדרת לו מקום בשורות הראשונות בהופעה שלה (לצפייה: רגיל, מהיר). איזו מלאכית היא שאקירה של פפסי (ורק נקווה שהילד לא יהודי, כי אז אחרי ההופעה לכו תדעו מה היא עלולה לעשות לו).
 

שאגי בסאבבי

 
לשאגי נמאס כבר מתדמית ה"מיסטר בוווומבאסטיק" החרמנית והלא רצינית, שעליה ביסס את הקריירה שלו. "רציתי שהאלבום החדש שלי יהיה של שאגי האמיתי", מסביר כוכב הרגאיי-פופ, "רציתי להוציא אלבום שהמאזינים לא יוכלו לפענח, אבל יזהו שזה עדיין שאגי, עם אותו מצב רוח סאבבי".

ואחרי כל הנאום המפחיד הזה הוא משחרר לאינטרנט את השלאגר החדש, שיגיע לרדיו בסוף החודש הבא, Hey Sexy Lady (להאזנה: רגיל, מהיר), שכבר לפי השם שלו ברור לכולם שאפשר להירגע, ושאגי שלנו נשאר, למרות כל האיומים, בדיוק אותו הדבר.
 

משתף פעולה

 
אגדת הגיטרה קארלוס סנטנה, בעל הצליל שאין לטעות בו, חוזר באלבום חדש ומעורר ציפיות Shamen. בקליפ הראשון מתוכו - The Game of Love (לצפייה: רגיל, מהיר), הוא מארח את הזמרת הצעירה מישל בראנץ', והשבוע נמסר גם על שיתוף פעולה בין סנטנה לזמרת דיידו בשיר שהוקלט כבר עבור האלבום הקודם של סנטנה Supernatural, אבל בסופו של דבר לא נכנס לדיסק, ויופיע בקרוב באלבום החדש.
 
 

עולם המפלצות

 
מהדורת ה-D.V.D של שובר הקופות מפלצות בע"מ, מכילה קטעי בונוס שצולמו מאחורי הקלעים בזמן הפקת הסרט. אתם מוזמנים להתפעל בקנאה מהמקצוענים שערכו את פס הקול (לצפייה: רגיל, מהיר) ועיצבו את הסצינות (לצפייה: פס צר, פס רחב) מלאות הדימיון, שהפכו את הסרט המצוייר וכוכביו ללהיט ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by