ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דגמי פאלם חדשים באופק 
 
 האם הדגמים הבאים יחקו את הצלחתו של פאלם 5 הפופולרי?   
 
מערכת חיים ברשת

חברת פאלם תשחרר באוקטובר שלושה דגמים חדשים, ביניהם דגם שיימכר במחיר של 100 דולר, דגם שן-כחולה ודגם בעל חיבור אלחוטי מסוג GPRS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת פאלם מתכוונת להכריז בחודש הבא, על שלושה דגמים חדשים למחשבי כף היד מתוצרתה, כך מדווח אתר Cnet. מהידיעה עולה עוד כי בין הדגמים העתידיים צפוי להתבלט מחשב כף יד שמחירו יעמוד על מאה דולר בלבד. מחשב זה יהווה מתנה אידיאלית לקראת חגי סוף השנה, למי שעדיין לא הצטייד במכשיר שכזה ותקציבו מצומצם, כך מצפה החברה. אף כי כיום כבר מוכרת החברה את ה-m105 במחיר של 99 דולר, נראה כי הכרזה על מוצר חדש במחיר נמוך יסייע לה לחזק את מעמדה בתקופה הסופר-קריטית של חגי סוף השנה. המוצר גם יסייע לה להפיץ את מערכת ההפעלה החדשה Palm OS 5.0.

מלבד הדגם המוזל, מתכוונת החברה להכריז על שני דגמי עלית, שיפעלו גם הם תחת Palm OS 5.0. בעוד אחד מהם צפוי להיות מצויד בארכיטקטורת ARM ובחיבור אלחוטי מסוג שן כחולה (Bluetooth), האחר צפוי להתחבר לרשת באמצעות חיבור אלחוטי מסוג GPRS (ראשי התיבות של General Packet Radio Service). שני דגמים אלו, שמחירם עדיין לא ידוע, מיועדים לקהל שהפרוטה מצויה בכיסו ומעוניין במכשיר יוקרתי ושימושי.

החברה אשר היתה הראשונה להרוויח מתעשיית מחשבי כף היד, נכשלה בשנים האחרונות להיות הראשונה להטמיע בהם תוספים כגון מצלמה דיגיטלית ומתאמים שונים. כתוצאה מכך ומהגידול בתחרות חל פיחות חד במעמדה וברווחיה. היות וברבעון השני של שנת 2002, נמכרו 2.7 מיליון מחשבי כף יד "בלבד", ירידה של 3.5 אחוז בהשוואה לרבעון השני של שנת 2001 (מקור: גארטנר גרופ) עומדת החברה בפני בעייה כפולה. בעיה אותה היא מנסה כעת לפתור, באמצעות דגמים חדשים שיגיעו לשוק לקראת מכירות סוף השנה.

נמתין בסבלנות.
.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by