ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפוך את מכשיר ה-DVD לקונסולת משחקים 
 
 מי רוצה להיות מיליונר, עכשיו ב-DVD   
 
מערכת חיים ברשת

"מי רוצה להיות מיליונר", יהיה שעשועון הטלויזיה הראשון שיקבל גרסת DVD אקסטרה ויאפשר יכולות אינטראקטיביות לבעלי מכשירי DVD

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב תוכלו להפוך את מכשירי ה-DVD הפשוטים שבידיכם, לקונסולת משחקים משוכללת, כך עולה מדיווח שפורסם באנאנובה. מהידיעה עולה כי חברת Zoo Digital, אשר פיתחה את טכנולוגית DVD אקסטרה, המאפשרת להפוך כל מכשיר ה-DVD הפאסיבי שבידינו לאינטראקטיבי ולתגבר אותו ביכולות של קונסולת משחקים, מתכוונת להוציא כבר בעוד כחודש את המשחק הראשון בסדרה. עוד נודע כי החברה חתמה על חוזה פיתוח לשלוש שנים עם חברת Celador, מפתחת שעשועון הטלויזיה "מי רוצה להיות מיליונר", שבמסגרתו תפתח גירסת DVD אקסטרא לתוכנית הפופולרי. המשחק השני המצוי כעת בשלבי פיתוח, הוא The Pepsi Chart Music Quiz של הדי ג'י ניל פוקס. בגל השני של הפיתוח, יצורפו משחקים מתוחכמים יותר.

עדיין לא ברור במה בדיוק יהיו שונים גרסאות ה-DVD אקסטרה ממשחקי ה-DVD המצויים בידינו כיום ובאילו יכולות "אינטראקטיביות" הוא יצוייד. החברה מבטיחה כי חווית המשחק תהיה שונה לחלוטין וכי יכולות חדשות, שעד כה לא היו קיימות, יצטרפו מעתה לארסנל המצוי בידינו. נראה כי כי כבר בעוד כחודש-חודשיים, לקראת עונת הקניות של חגי סוף השנה, נוכל לרכוש את המשחקים החדשים ולבדוק בעצמנו האם יש דברים בגו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by