ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האומנת חוזרת לעונה שישית ואחרונה 

האומנת חוזרת לעונה שישית ואחרונה

 
 
אודליה ברקין

ה'נאני' המאנפפת בעונה חדשה ואחרונה. אחרי שנים ארוכות הצליחה הרווקה היהודיה מברוקלין לתפוס את הנסיך. מעלליהם של בני הזוג שפילד, מדי יום בערוץ 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוות הסידרה בתמונה קבוצתית
 צוות הסידרה בתמונה קבוצתית   
האומנת המעצבנת, פראן דרשר, נחתה בסלון משפחת שפילד ובסלוננו, לפני שש שנים אחרי שארוסה זנח אותה לאנחות והיא פוטרה מעבודתה בסלון הכלות, ומאז שמח בבית.

היא הופקדה על גידולם של שלושת ילדיו של מקסוול שפילד מפיק תיאטרון בריטי מצליח. וזאת למורת רוחה של העוזרת האישית הנוירוטית שלו סיסי, שתכננה להשתלט עליו בעצמה, ולשמחתו של המשרת האישי והציני, ניילס.
 
פראן ומר שפילד היקרים
 פראן ומר שפילד היקרים   
פראן הביאה אתה כנדוניה את אמה הצעקנית והמחומצנת, את חברתה הטובה והקצת איטית ואל, וסבתא קרבית וקצת מוזרה.

עם תסרוקת מנופחת, קול מאנפף חליפות מיני ונעלי עקב מחודדות, מטופפת פראן עכשיו, בשעה טובה, אשתו החוקית של מר שפילד, ברחבי הבית המפואר ומנסה להתאקלם למצבה החדש, נשואה ובעזרת השם עוד כמה פרקים, גם בהריון.
 
זוהי עונתה השישית והאחרונה של הסדרה. שמן הסתם, איבדה את מקור המשיכה שלה ביחד עם המתח המיני התמידי בין המפיק והאומנת שלו.

ועכשיו למעריציה לא נותר אלא לראות את הנני מתלוננת באידיש על בחילות הבוקר ומתערבת כמו כל יהודייה טובה בעניינים של כולם. אוי גוועלד.

דרשר עצמה (42) , התגרשה, לפני שנתיים, מהמפיק של הסדרה ובעלה מזה 17 שנה, פיטר מרק ג`יקובסון , למרות ששמועות מספרות שהם חזרו לחיות יחד, ואף ביקרה בארצנו, ארץ אבותיה לא מזמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by