ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מי פנוי באלנבי? 
 
 לדעת מי פנוי באלנבי עוד לפני שעולה השאלה בקשר   
 
מערכת חיים ברשת

תוכנה חדשה של מיקרוסופט תאפשר, באמצעות מעקב אחר מיקומו של בעל הטלפון הסלולרי לזהות בכל רגע נתון היכן מצוי העובד ולקצר את הגעתו אל הלקוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסגרת תערוכת DEMOmobile 2002 שנפתחה היום בלה-חויה שבקליפורניה, מדגימות מיקרוסופט ו-AT&T את ה- Microsoft Enterprise Location Server, תוכנת איתור העובדים החדשה מתוצרתם, כך מדווח אתר Cnet. לצד התוכנה, אותה בנתה מיקרוסופט, תספק AT&T את הרשת האלחוטית, שבאמצעות מעקב אחר הטלפונים הסלולריים הפועלים בה, יאותר מיקומם של העובדים בכל אחת מהחברות שירכשו את התוכנה. התוכנה עצמה מתבססת על טכנולוגיית MapPoint.Net ופועלת באמצעות שפת XML.

מדובר בפרוייקט מעניין שמטרתו להקל על חברות המעניקות שירות, לאתר בכל רגע ורגע היכן מצויים עובדיהן. באופן טבעי, יסייע שירות כזה לארגונים המעניקים שירותים לשלוט על מצגת כח האדם, ולקצר את הזמן בין הקריאה לעזרה, עד לרגע בו יגיע נותן השירות אל המעוניין בו. כך לדוגמה, תוכל תחנת מוניות לדעת את מיקומו המדוייק של כל אחד מנהגיה, שיוצג על גבי מסך המחשב ולשלחו אל בית הלקוח ללא צורך בקריאת הקרב המפורסמת "מי פנוי באלנבי". באופן דומה, חברת שרברבים תדע היכן מצוי כל אחד משרברביה, ובמקרה שבביתה של פ. אנדרסון יתפוצץ צינור, תוכל לשלוח אליה את השרברב הקרוב ביותר. חברות שליחים יוכלו אף הם להיעזר בשירות החדש, בדומה לחברות רבות אחרות.

האם בעתיד נוכל גם להזמין פיצה, בעודנו נוסעים במכונית, והשליח ירדוף אחרינו באמצעות מידע על מיקומנו שיועבר אליו מהחברה? ימים יגידו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by