ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שימושונים 

שימושונים

 
 
יוני  שדמי

שלוש תוכנות שימושיות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Above and Beyond

רחב יריעה.
 רחב יריעה.   
אורגנייזרים הם קונספט עתיק עד מאוד. מיומני הנייר עבי הכרס של ההסתדרות בשנות החמישים, דרך היומנים האלקטרוניים הראשונים, שגודלם כגודל רומן בינוני ומשקלם כפול, ועד לפאלם פיילוטים החדשים והכסופים.

הצעצועים הללו נותנים לך את ההזדמנות הנדירה לשלם אי אלו אלפי שקלים, להאבק במסך קטן ומחרב עיניים ולזכות להתוודע לממשק לא נוח ומגושם להחריד, רק בכדי לזכות במכשיר שהפונקציה העיקרית שלו מזכירה מאוד, צריך להודות, בלוק דפים צהוב נוסח יומני הנייר ההסתדרותיים הנ"ל.

Above and Beyond הוא, לעומת זאת, אורגנייזר למחשב האישי. אין לו את הניידות של מתחריו הכסופים, אך רוחב היריעה שלו יותר ממחפה על כך: קלנדר, מאגרי כתובות, חייגן אוטומטי, ניהול זמן, גרפים, קביעת חשיבות שונה לאירועים, אזעקות, סוכני תוכנה חכמים, ניהול הוצאות והכנסות, מארגן פגישות, מנהל הדפסות, מנהל תיוק ואפילו הצפנה מתקדמת. כל החבילה הזו מאפשרת לנהל יום עבודה שלם, בדקות ספורות. סבבה.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 1.5 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 

Rest your Eyes

Rest your Eyes איננה תוכנה חכמה במיוחד. למעשה, היא פשוטה עד כדי טימטום בהמי: באופן בסיסי, וכשמסירים את כל הפיצ`פקעס, כל תפקודה של התוכנה הוא לשלוח אל המוניטור הודעה מדי כמה דקות. מתכנת מנוסה יכול לבנות תוכנה כזו במעט פחות מחמש דקות. אבל זה בדיוק היופי שלה.

מדי תקופת זמן שנקבעה מראש, "rest your eyes" תזכיר לך בנימוס שהגיע הזמן להסיט את העיניים מהמסך ולתת להן לנוח. זה הכל. נכון, היא יכולה לנגן מיני קבצים בשעה היעודה, להריץ סרטי וידיאו עליזים, ולצבוע את המסך בשלל צבעים, אבל כל אלו רק משחקים. בבסיסה, "Rest your Eyes" היא לא הרבה יותר משעון, ולמרות זאת, מדובר בתוכנה קטנה וחיונית לכל מי שמחזיק מבבת עינו נכס חיוני.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 770 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98


 

Convertor Pro

חובה. הקונברטור
 חובה. הקונברטור   
ואם כבר בתוכנות קטנות אך שימושיות עסקינן, הרי שConvertor Pro היא חברה של כבוד במועדון האליטיסטי הזה. כמשתמע משמה, התוכנה הראויה הזו היא פשוט כלי הסבה של מידות מכל מין וסוג: אורך, כמות, גודל, שטח, מסה, כוח, לחץ, אנרגיה, חשמל, טמפרטורה, סנטימטרים, קילוגרמים, קילומטרים, מטרים מרובעים, וולטים, צלזיוסים, והרוב המכריע של שאר המידות שהעם האנושי קבע לעצמו. חובה.
 
 
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 900 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by