ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גייטס עדיין העשיר מכולם 
 
 עדיין העשיר מכולם. ביל גייטס איש מיקרוסופט.   
 
מערכת חיים ברשת

ביל גייטס עדיין העשיר מכולם עם 43 מיליארד דולר, ירידה של 11 מיליארד דולר מנתוני השנה שעברה. 400 האנשים העשירים בעולם אוחזים קרוב לטריליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס, מייסד ויו"ר מיקרוסופט הוא עדיין האיש העשיר מכולם, כך מדווח wired בהתבססו על כתבה שתתפרסם בפורבס, בסוף החודש.

כמדי שנה עורך הפורבס את רשימת 400 העשירים בעולם. גם השנה, כפי שארע בשנים האחרונות, נמצא ביל גייטס בראש הרשימה, אף שהונו הצטמק ב-11 מיליארד מנתוני השנה שעברה, ועומד כעת על 43 מיליארד דולר בלבד. במקום השני עומד ווארן באפט, המשקיע המהולל, עם 36 מיליארד דולר (עלייה של 3 מיליארד דולר מנתוני השנה שעברה). במקום השלישי עומד פול אלן, מייסד המשנה של מיקרוסופט, עם הון אישי של 21 מיליארד דולר. לאחריו ברשימה עומדים חמשת יורשיו של סאם וולטון המנוח, מוול מארט, שהוריש להם סכום יפה של 18.8 מיליארד דולר לאיש. לארי אליסון מאורקל נמצא במקום ה-19 עם 15.2 מיליארד דולר ובמקום העשירי נמצא עוד נציג ממיקרוסופט, סטיב באלמר, נשיא החברה המחזיק בהון אישי של 11.9 מיליארד דולר. סך הכל, אוחזים שלושת עשירי מיקרוסופט בהון אישי של 76 מיליארד דולר.

כמה נתונים מעניינים נוספים:
ערך ההון המצוי ברשימת ה-400 של פורבס, עומד על 872 מיליארד דולר. נחזור שנית, 400 אנשים אלו מחזיקים בידיהם הפרטיות הון של 872 מיליארד דולר, קרוב לטריליון דולר (מישהו בכלל מסוגל לדמיין הון שכזה). ברשימה מצויות 46 נשים בלבד, הצעיר שביניהם הוא דניאל זיף, בן ה-30 שבידיו 1.2 מיליארד דולר והקשיש הוא מקס מרטין פישר בן ה-94 שבידיו 750 מיליון דולר.

גמר חתימה טובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by