ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הארי פוטר וסרבר החכמים 
 
 
מערכת חיים ברשת

אולפני האחים וורנר עומדים להציע סרטים להורדה בתשלום דרך האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולפני האחים וורנר יציעו להורדה באינטרנט חלק מהכותרים החמים שלהם, כגון "הארי פוטר ואבן החכמים", דרך שירות ההורדה באתר CinemaNow. שירות הווידאו לפי דרישה יציע גם כותרים ישנים יותר כמו "התקיפה ממאדים".

זהו לא אולפן הסרטים הראשון הנוקט בצעד זה. CinemaNow מציעים הורדת סרטים מאולפני מטרו-גולדוין-מאייר לתקופת שימוש בת 30 יום, כבר מתחילת השנה הנוכחית. השירות אותו מציעה עתה החברה עם אולפני וורנר תקף עד לסוף השנה, אך יוארך ככל הנראה לאחר מכן.

מחירו של הסרט "הארי פוטר" יעלה $3.99 לתקופת שימוש בת 24 שעות. סרט ישן יותר יעלה $2.99 למשך זמן זהה.

מאולפני וורנר נמסר כי טכנולוגיית האנטי-פיראטיות, מתוצרת מיקרוסופט, בה משתמשת CinemaNow, הייתה הגורם הראשי בקבלת ההלטה לאפשר הורדות. סגן נשיא המחלקה לוידאו בדרישה, בחטיבת הוידאו הביתי בוורנר, ג'פרי קלמן, אמר: "חקרנו את הטכנולוגיה ומצאנו כי היא עומדת בדרישות החברה לנושא זכויות יוצרים דיגיטליות, והגענו עם החברה להסדרים כספיים הולמים".

קבצי הסרטים עצמם, יהיו בגודל של כ-700 מגה-בייט, דבר המבטיח שעות של הנאה עד שהסרט עצמו ירד (בהתאם לרוחב הפס). כל אחד מהקבצים יכיל מנעולים אלקטרוניים, שימנעו את העתקת הקבצים. רשיון השימוש בקובץ יפוג לאחר 24 שעות, והקבצים יהפכו לבלתי שמישים לצפיה, אלא אם יחודש רשיון הצפיה, בתשלום נוסף, כמובן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by