ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשים הפסיקו לקנות מחשבים 
 
 אין עלייה במכירות המחשבים האישיים   
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שבשנה שעברה נפלו מכירות המחשבים האישיים ב-5.1 אחוזים, עולה כי גם השנה "ייתקעו" המכירות, עם גידול של 1.1 אחוזים בלבד ממכירותיהם אשתקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכירות המחשבים האישיים יעלו השנה ב-1.1 אחוזים בלבד, כך עולה מתחזית מחודשת וקודרת של IDC group שפורסמה היום באתר חדשות המחשבים Cnet. ב-IDC אף קיצצו את תחזית הגידול במכירות המחשבים לשנת 2003 מ-11 ל- 8.4 אחוזים בלבד, בהשוואה למכירות הצפויות לנו השנה.

מעיון בנתונים עולה כי בעוד שבשנת 2001 נמכרו בעולם 134.1 מיליון מחשבים אישיים, צופה IDC כי השנה יימכרו 135.5 מיליון יחידות, עלייה של 1.1 אחוזים בלבד. תחזית זאת מהווה נסיגה מהתחזית הקודמת של החברה, אשר צפתה בחודש יוני, כי הגידול הצפוי לנו השנה במכירות המחשבים האישיים, יעמוד על בין 1.8 ל-4.7 אחוזים. למרות התמונה השחורה, עדיין מדובר על שיפור מנתוני השנה שעברה, עת נפלו מכירות המחשבים האישיים ב-5.1 אחוזים, מ-139.9 מיליון יחידות, ל-134.1 מיליון יחידות.

בין הסיבות לתחזית הקודרת ניתן למנות עלייה לא משמעותית במכירות הרבעון הרביעי, כתוצאה מתחזית לעונת חגים חלשה. בנוסף צויים כי מכירות הרבעון השלישי היו מאכזבות, מה שמעיד כי מכירות ה"חזרה לבית הספר" לא תרמו למדדים, בניגוד לתחזית הראשונית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by