ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל על תורת הנסתר 

הכל על תורת הנסתר

 
 
הילה בקמן

האנציקלופדיה השלמה למדעי הכישוף, ראיית העתידות ושאר מרעין בישין, אנשים עם תסרוקות מזעזעות במיוחד, משחק חביב בכיכוב סמי הזרעון, משנתו של (עוד) אדם שטוען שהוא המשיח ובמאים ומבקרים בוחרים את הסרטים הטובים ביותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המימד הרביעי

 
העובדה שרשת האינטרנט היא במה פרוצה לתופעות סהרוריות אינה חדשה. עם זאת, נדמה לנו שהגילוי הבא יהיה חידוש עבורכם: קם משיח חדש, לא רק לעם ישראל אלא לאנושות כולה, שנבחר ברוב של 75 אחוז מהאנושות בעזרת סימולציה שערך אלוהים פעמיים! ושמו בישראל צבי עופרים. משנתם המשותפת לו ולאלוהים, שנכתבה בזמן התגלות משיחית, נפרשת על פני מספר עמודים שרק השניים האחרונים יודעים מהי כמותם המודייקת, בהם מלהג משיחינו על כל מרכיבי החיים (אותם הוא מפרק לגורמי גורמים), ועל מעורבותו של אלוהים בהם. והפואנטה? - מי שיצלח את בליל המלל האינסופי אולי יזכה לגלות מה היא ולספר לכולנו במנגנון התגובות.
 

The Sight and Sound Top Ten Poll 2002

 
ב-1952 פצח מגזין הקולנוע החשוב Sight and Sound במסורת של עריכת סקר מדי עשר שנים בקרב אנשי קולנוע חשובים, בו נקבעת רשימה של עשרת הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים. השנה, נערך הסקר הגדול ביותר אי פעם, בצורת רשימות נפרדות של במאים ושל מבקרים. האתר מציע לעיין ברשימות הפרטיות של כל מבקר ובמאי, בתוצאות של סקרים קודמים וברשימה המלאה של הסרטים והבמאים שנבחרו, ולגלות מי מהבמאים ומהמבקרים הצביע בעדם.
 

The Bad Hair Pages

 
גלריה של אנשים המתהדרים בתספורות מצחיקות יותר ופחות, מלוות בהערות מאירות עיניים כמו 'לפעמים זה עוזר לדבר על מצבו הרע של שיערך עם אחרים', 'זה כואב להסתפר? אני לא זוכר' וכיוצא בגילויי רשעות אלה.
 
 

סיפורי עונות, חגים ומועדים

 
מועדים וחגים הם נקודות על ציר החיים, בהן אנו נדרשים להתעמת ולהתמודד עם מצבים שהחולין אינו מפגיש אותנו אתם, ולפיכך מהווים כר פורה להצמחת סיפורים קצרים. רשת אורט מזמינה אתכם לעיין בסיפורי גולשים אשר חגים, מועדים ועונות השנה משמשים להם רקע, וכן לשלוח סיפור משלכם.
 

FHM.com - Dose Me Up

 
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מושפעים מהשיווק האגריסיבי של תעשיית הבריאות או מלשונם החלקלקה של רוקחים ממולחים, עד כי חלקם מאבד עצמו לדעת בתוך הטריפ הבריאותי המשתלט. כאן תוכלו למצוא מידע מתומצת וברור אודות השפעותיו של כל ויטמין על הגוף, המאכלים שמכילים אותו, התוצאות של צריכה מוגזמת או מועטה שלו ולאילו ליקויים פיזיולוגיים הוא מסייע.
 

Occultopedia.com

 
אנציקלופדיה מקוונת המחזירה ליושנה את עטרתו של התחום המסתורי והאפל בו נטועים שורשיהם העתיקים של המדעים המדוייקים של ימינו - המיסטיקה. האנציקלופדיה, המסודרת לפי סדר אלפאביתי, מכילה מאות הגדרות וסקירות כלליות של אנשים מסקרנים, תחומים מטאפיזיים שונים, מגוון עיסוקים פולחניים ואירועים מסתוריים.
 

Planet Prostate

 
משחק-רשת חביב שמלמד על התפקיד החשוב שממלאת בלוטת הערמונית בזמן הסקס. בין עשרה לשלושים ביליון זרעים נוצרים כל חודש ומוכנים לצאת אל מסעם לעולם שבחוץ, וכדי שזה יקרה, בעליהם צריך להיות מגורה. סמי, הזרעון הנבחר, זקוק לעזרתכם כדי להגיע לכוכב פרוסטטה (הערמונית). מטרתכם היא להביא אותו לסיפוק מיני מקסימלי ולהעבירו את הדרך רצופת הגירויים והמכשולים. כוונו ללשון, לידיים ולעיניים והימנעו מפעולות מסיחות דעת כמו צפייה בטלוויזיה, משחקי מחשב ושתיית בירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by