ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט הציגה את מדיה פלייר 9 
 
 יותר קבצים על גבי פחות מקום - מדייה פלייר 9   
 
מערכת חיים ברשת

תמיכה בקבצים קטנים יותר, ניהול מידע משופר וזרימת שידורים באיכות גבוהה יותר. האם מיקרוסופט תשיג, לראשונה, את Real, במאבק על שוק המשתמשים הביתיים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בארוע נוצץ במיוחד שנערך בלוס אנג'לס, הציג אתמול ביל גייטס, יו"ר מיקרוסופט, את גרסת הבטא של תוכנת המדייה החדשה מתוצרתה: מדייה פלייר 9. בין השיפורים המצויים בתוכנה, ניתן למנות ניהול מדייה יעיל יותר, חסכון בגודל הקבצים ומהירות זרימת שידורים משופרת. במיקרוסופט ציינו כי באמצעות התמיכה בקבצי וידאו מסוג חדש, ניתן לחסוך בין 20 ל-50 אחוזים מגודל הקבצים בהשוואה לקבצי וידאו קיימים, מה שייאפשר למשתמשים הביתיים, לאגור יותר סרטים על גבי פחות מקום.

התוכנה החדשה, מיועדת לסייע למיקרוסופט במאבק שמנהלת החברה כבר מספר שנים על שוק המשתמשים הביתיים, מול חברת Real, יצרנית תוכנת ה-Real Player. במאבק זה על שוק המשתמשים הביתיים, שומרת עדיין Real על יתרון קל כנגד מיקרוסופט, 30.8 מיליון משתמשים לעומת 30.1 מיליון משתמשים, כך לפחות על פי סקר מחודש יוני. באמצעות התוכנה החדשה מצפה מיקרוסופט, לזכות לראשונה ביתרון ולהשיג את Real, שבערפה היא נושפת כבר מספר שנים.

"זו אבן דרך מרכזית עבורנו, הכל משתלב התפיסה הכוללת של העשור הבא, אותו אנו רואים כעשור הדיגיטלי, בו המחשב האישי משחק תפקיד מרכזי" אמר גייטס בהציגו את התוכנה החדשה. גייטס תיאר את חזונו לגבי העתיד, בו מיליוני בתים יחוברו באופן אלחוטי, ודייריהם ישתמשו במגוון של מכשירים דיגיטלים, שבאמצעותם יוכלו לחלוק בקבצי מוזיקה, וידאו ותכנים נוספים.

המדיה פלייר 9, שבמקורה כונתה "קורונה", נמצאה בפיתוח כבר מזה 4 שנים. עלות פיתוחה נאמדת בכחצי מיליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by